Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti lemondtátok a nyaralást?

Ti lemondtátok a nyaralást?

Figyelt kérdés

Július végén, illetve augusztus elején mentünk volna Montenegróba.

Ti lemondtátok az európai nyaralásotokat? Hova mentetek volna? Visszakaptátok az árát?


2020. máj. 3. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusit még nem mondanék le. Júniusi Mallorca sajnos off. A repjegy árát remélem visszautalják, más még nem lett fizetve szerencsére.
2020. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Juniusi Kolumbia kuka de atfoglalom augusztusra
2020. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
December eleje Dél Amerikát eszem ágában nincs lemondani.
2020. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem családtagom ment volna másik EU tagállamba jövő héten, természetesen lemondta. Nekem szeptemberre van repjegyem Távol-Keletre, azt nem mondtam le, kivárok. Aztán augusztusban meglátom, milyen az aktuális helyzet.
2020. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Augusztus Tunéziát mai napom fogom lemondani.Bécsben élek.Budapestről indultam volna.Itt Bécsben júl.16 os nyaralásokat is vissza mondja az utazási iroda.

Felhivtam a repteret,a konzulátust,egy szlovákiai utazási irodát,gyakorlatilag jól átgondoltam.Fájószivvel most lemondom így a fogalóm veszik csak.

2020. máj. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Portugália május..

Töröle a légitársaság így kénytelen voltam. Ősszel vagy télen elmegyek majd.

2020. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most olyan a helyzet, hogy nem érdemes előre tervezni, mert semmi sem kiszámítható. Aki foglalt, azt nézze, meddig mondhatja le ingyen, a határidő előtt döntsön. A repülőtársaságok sajnos nem szívesen adnak vissza pénzt, néhány helyen átfoglalás lehet. Ott is azt érdemes tisztázni, ezt meddig engedik. Mos a jó stratégia a minél későbbi döntés.
2020. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi április 05–15-ig mentünk volna Kubába, lemondtuk, de nem kaptuk vissza az árát. Július 4-11-ig pedig Ibizára, ezt még nem mondtuk le, de ha nem tudunk menni, akkor valószínűleg ennek sem kapjuk vissza az árát.
2020. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as.Szabad kérdeznem h miért nem.Az utazási iroda nekem még tegnap is azt mondta hogyha nem tudunk utazni visszakapjuk a teljes osszeget-min.10% kötbér.Amugy ezért hezitálok fizetni.
2020. máj. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 mert olyan helyre foglaltunk, ahol a szállás árát nem kapjuk vissza. A repjegy árát viszont visszakaptuk.
2020. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!