Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfun szeretnénk autót...

Korfun szeretnénk autót bérelni Sidariban.Milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban? Árak, cégek? Melyik autókolcsonzo céget ajánljátok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Bemész néhány kölcsönzóbe és kiválasztod a legolcsóbbat v legmegfelelőbbet. Arra vigyazz h full casco legyen az árban!

Optimista vagy, ha idénre tervezel...

2020. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
26%
Nem tudom.2 hét karantén ott és 2 hét karantén itthon. Ha 1 hónap karantént a munkahely tud tolerálni, akkor gratulálok. Én maradnék Magyarországon, bármennyi utiköltség veszne is el.Muszáj menni? Szerintem nem.Gondold át ezt újra.Mi fontos neked? A pénz elvesztése vagy az élet?
2020. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én annak is tudok örülni, hogy van munkám és élek.Nem hiányzik a kalandvágy ilyen veszélyes országban mint Görögország.Itt mindíg történik valami.Nem olvasod a híreket? Történt ott már baleset a tengerparton.Nászutasok.Lezuhant egy magyar nő a szikláról fotózás közben.Sosem derült ki, hogy véletlen volt vagy szándékos a magas életbiztosítás miatt.
2020. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Arra az esetre tervezünk ha feloldják a karantént természetesen.
2020. máj. 14. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Sidari tele van kölcsönzőkkel, bár gondolom a vírus őket is megnyirbálta. A főutcán vannak a nagyok, de néhány autós piciket is találsz a város szélén tucatjával.

2-3 éve 25 euró volt egész napra egy kisautó, teljes biztosítással.


De szerintem nem fogtok ti ott autókázni.

2020. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én nem vagyok ennyire borulato, minden járvány véget ér egyszer. De erről ennyit, nem a járványrol szól ez a kérdés.
2020. máj. 16. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Jártam párszor Sidariban de ha jól emlékszem egy olyan autóbérlő sem volt ott ami nemzetközi jelenléttel rendelkezne.


Nekem ez utóbbi mindig fontos, elég 1x valamit benézni és bogozd ki hogy mit írtak neked görögül. Aki oda adja a kulcsot az tud majd angolul/németül de a backoffice akivel ügyet kell intézned az nem.


Ha csak nem buszoztok akkor Kerkyra reptéren van Hertz, Avis, Sixt, Enterprise és Thrifty is. A helyi autóbérlők csak jelképesen olcsóbbak, egyetlen előnyük hogy néha KPvel is fizethetsz MINDENT (deposit+bérlés).


Én azért drukkolok nektek, nyár végén mi is mennénk (sokadjára).

2020. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!