Kezdőoldal » Utazás » Európa » Amszerdamban mi a legális...

Amszerdamban mi a legális tudatmódosító szerekből? Azt tudom hogy csak állampolgárokat szolgálnak ki viszont város széli kávézókban annyira nem foglalkoznak ezzel a törvénnyel.

Figyelt kérdés

Sokmindent hallottam mi az ami tényleg legális?

Amit hallottam a fű de azt tudom hogy igen ugyanakkor hallottam a gombát és egyéb fehér származékokat is hogy ott kilehet próbálni valóban ígyvan? Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?


2020. máj. 16. 02:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10: Nem. Magyar személyim és magyar útlevelem van. És eddig soha semmit nem kértek tőlem, amikor vásároltam. Olyannal, hogy holland személyi kellene, eddig csak akkor találkoztam, amikor cigarettaautomatából akartam vásárolni.
2020. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Érdekes....
2020. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12: De te Amszterdamban élsz?
2020. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem, a közelében de sokat jarok oda.
2020. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mondom, ha ahol laksz, más tartományba tartozik, ott már más lehet a törvény.
2020. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem a kipróbálás lehetőségével lesz problémád, hanem a hatásával. Tudod, itthon se az a gond, hogy megiszol 10 liter pálinkát. Hanem az, amivé leszel tőle.
2020. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16: Próbáltad már a füvet?
2020. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!