Kezdőoldal » Utazás » Európa » Román tenger 2020-ba?

Román tenger 2020-ba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Debrecenből megérné lemenni a román tengerre augusztus végén?

Ha lecsengene ez a hiszti szívesen kipróbálnánk!

Milyenek az árak?

Melyik a legjobb része?


Kaja pia milyen?


Románul nem tudunk de angolból perfektek vagyunk!


2020. máj. 17. 16:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kicsivel drágább, mint a bolgár, viszont valamivel koszosabb.
2020. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egy posvány. A bolgár tengerpart se valami nagy eresztés, de klasszisokkal jobb mint a román. Azt mondnom sem kell, hogy ott a Duna delta ahol 6 ország mocska ömlik bele a Fekete-tengerbe, oké megszűri valamennyire a delta, de azért még mindig gáz és nagyon rányomja a bélyegét a vízminőségre. Árban sem mondanám olcsónak. Ha mindenképpen oda akartok menni akkor 2 Mai és Vama Veche a déli határnál egész nyugodt rész és ott már a víz sem olyan gáz. De ezek viszonylag kis lepattant üdülő falvak szóval nem mindenkinek jön be.
2020. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
44%

Igen én voltam, árat sajnos nem tudok mondani, kempingben voltam a tengernél van

Nagyon szép hely

Mamaia (Constanta megye)

2020. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Csalódás lesz, csak szólok. Millió jobb helyre mehetnél. Persze csak a COVID járvány után. 2021-ben.
2020. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

tehát nem ajánljátok annyira? Akik rosszat írnak miért nem bontakoznak ki egy kicsit?


Hosszabb beszámolókat szeretnék hallani.

2020. máj. 17. 18:54
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem én hanem egy barátom volt ott

Ő azt mondta nekem,hogy neki tetszett Constanta és a környéke és jó volt a szállásuk és átlagosan voltak az árak viszont egy görög part sokkal szebb

2020. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

A kettes részletezte.

Mit szeretnél még tudni egy olyan putri helyről ahonnan a vírus is sikítva menekül?!

Természetesen sokaknak megfelel ez is...

2020. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 D. Brasco ***** válasza:
39%

A román tengerpartra sem 2020-ban sem semmikor maskor nem mennnék.

Azon meg nem tudom mit kell bövebben kifejteni,hogy egy utolsó putri hely,okádék vízzel.

2020. máj. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyik barátnőm nyaralt ott néhány éve, nyugdíjas klubbal, busszal. Pontosan nem emlékszem, azt hiszem, Mamaiaban voltak. Neki nagyon tetszett, azt mondta, szép volt a Fekete-tenger,jó volt a hangulat / bár, ez inkább a társaságnak volt köszönhető / igaz, a románok annyira nem voltak kedvesek...

Járt már Görögországban, Sartiban is, neki az nem jött be annyira. Ezen csodálkoztam is. Szebb egy görög tengerpart, mint egy román, a görög életérzésről, hangulatról már nem is beszélve! De, ízlések és pofonok...

Én már többször voltam Görögországban, a román tengerpartról csak fotókról meg beszámolókból kaptam infókat, de nekem nem nyerte el a tetszésemet.

Ha már Fekete-tenger, inkább Bulgária, ahogy fentebb is írták. Szebb, rendezettebb, tisztább, a bolgárok meg vendégszeretőbbek.

2020. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9

Sarti éppenséggel Görögország legposványabb része. Abban elég sokan csalódnak.

2020. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!