Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből jönne ki körülbelül...

Mennyiből jönne ki körülbelül egy 1 hetes Spanyolországi látogatás (Valencia, Dél-nyugat Spanyolország) ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valamikor ősszel kimennék a barátomhoz egy hétre látogatóba,ő Erasmussal lesz majd kint, szállást nezett,szóval az nekem is megoldott lenne arra az egy hétre, igy arra nem kellene külön költenem. Nem szeretnék dorbézolni, maximum néhány látványosságot megtekinteni illetve egyszer enni egy egyszerűbb étteremben. Mennyi pénzt kene magammal vinnem a repjegy árán (60-70 oda vissza) kívül? :)

2020. jún. 26. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De akkor utazgatni is szeretnel az orszagon belul? Mert Valencia nem del-nyugat Spanyolorszag!
2020. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindegy, én úgy láttam,de lehet csak del,nem tudom. Nem szeretnénk utazgatni,csak kimenni hozza egy hétre és vele lenni,nem akarok nagyon költekezni.
2020. jún. 26. 14:57
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Valencia nem dél, legalább nyiss ki egy térképet..
2020. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most tényleg ezen kell fennakadni? A kérdés arra vonatkozott,hogy mennyiből lehetne ott eltölteni kellemesen egy hetet és nem az,hogy hol van.
2020. jún. 26. 15:20
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Így is van!

Nem is kell tudnod, hogy merre van ahová utazol, hiszen nem te vezeted a röpülőt.

Ha semmire sem költesz, és gyalogosan csak nézed ahogy mások esznek-isznak-fagyiznak-söröznek, akkor napi 50 Euro elég lesz.

Ha járművet is használnál, meg belépőket is vennél, meg fagyiznál, vagy vennél szendvicset, üdítőt/sört meg ezt-azt, meg éttermeznél, akkor napi 100 Euro sem biztos, hogy elég.

2020. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem is értem az első két válaszadót??

Egy utazási oldalon elvárjátok egy középiskolát -netán egyetemet- végzett lánytól, hogy ismerje a térképet meg az égtájakat meg, hogy hol van az a város ahová utazna?!

Nézzétek a jó oldalát, hogy legalább az országot eltalálta...

:)

2020. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
95%
Valencia Spanyolország délkeleti részén fekszik.
2020. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elnézést,elírtam,délkeleti resz. De örülök,hogy mindenki ennyire k jó mindenbol. Sosem voltam meg külföldön,nem igazán tudom,hogy mi merre van,és érettségiznem sem kellett foldrajzbol,elnézést,ha nem tudom,Spanyolország melyik részen van a város. Emellett csináltam két középfokú és egy alapfokú nyelvvizsgát,tehát nyilván hülye vagyok. Napi 50 euró kellene legalább? Az mondjuk reálisnak tűnik.
2020. jún. 26. 17:37
 9/16 A kérdező kommentje:
A költségek szempontjából lényegtelen,hogy hol van,tengerparti város,ennyien h amit kb,ugyanis emiatt lehet esetleg drágább.
2020. jún. 26. 17:38
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Abszolut nem lenyegtelen a koltsegek szempontjabol! Ugyanis pl Barcelona sokkal dragabb mint mondjul Murcia valamelyik tengerparti varosa, hiaba tengerparti mindketto, es tobbszaz kilometer tavolsagra vannak egymastol.


U.i. en sem erettsegiztem foldrajzbol, erdekes megis el tudok igazodni pl egy terkepen foleg ha utazni akarok valahova.

2020. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!