Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csak szerintem unalmas Francia...

Csak szerintem unalmas Franciaország?

Figyelt kérdés
Az egész ország Párizson kívül személy szerint szerintem unalmas. Kisebb nagyobb városok de semmi különös. Mi egyáltalán érdekes Franciaországban?

2020. júl. 8. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Csak szerinted.
2020. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 D. Brasco ***** válasza:
81%
Ha ezt a kerdest komolyan tetted fel akkor ezt nekünk kár is megválaszolni......
2020. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nemtom, Nizza például az egyik kedvenc városom, pedig nem is szeretem különösképp Nyugat-Európát.
2020. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyunk egyformák, van akinek bejön franciaország, és izgalmas neki, és van akinek nem.
2020. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem is unalmas egy olyan ország, ahol nem kihívás jól megélni a fizetésből.
2020. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
En csak Parizsban voltam, szerintem nem unalmas, de nem olyan hatalmas szam, elmennek meg, ha epp olyan kedvem lenne, de nem elsoszamu uticelom, szoval szerintem majd ha lesz gyerek, elviszem Disneylandezni meg ilyenek.
2020. júl. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Côte d'Azur. Nézd meg a saját szemeddel.
2020. júl. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Igen csak te gondolod ezt
2020. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem Párizsban nagyon kevés dolog tetszett csak, a Montmartre és környéke, egyébként ha tudtam volna, hogy ekkora csalódás lesz sokkal rövidebb időre mentem volna. Ha fizetnek se megyek vissza.

Bretagne-t viszont imádtam, a tájakat, a kis falvakat, a párizsiaknál sokkal nyitottabb és kedvesebb emberkeet, bármikor visszamennék és Bretagne után elkezdett érdekelni az ország többi része is.

2020. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Ott töltött napjaim száma több, mint egy év. Tudnék mesélni, mit érdemes megnézni, de ilyen stílussal, mint amit a kérdező képvisel, jobb, ha nem is megy ki a 4 fal közül, maradjon otthon. Nincs szükség bunkó magyarokra sehol.
2020. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!