Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgária milyen hely, mennyire...

Bulgária milyen hely, mennyire élhető ország?

Figyelt kérdés
Pestről megéri kiköltözni Szófiába?

2020. júl. 22. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Amennyivel az árak alacsonyabbak, annyival alacsonyabbak a fizetések is. Azon kevés országok egyike az EU-ban, ahol alcsonyabb az életszínvonal, mint nálunk. Egy fokkal angolul is kevesebben beszélnek, mint itthon. Nem egy kifejezetten szép város, és rengeteg a kisebbségi állampolgár is :)


Nem, nem éri meg kiköltözni.

2020. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Az EU-n belül ők a legrosszabb helyzetben lévők, még Magyarországnál is rosszabb hely és nagyobb a korrupció.


És a nemtegnapbarnultak száma is igen magas szóval......

2020. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ neked megéri e

Nézd,nekem van ismerősöm aki Afrikában egy kicsi országban élt munka miatt és megérte neki és szeretett ott élni pedig elvileg a világ egyik legszegényebb országa


Ausztráliában is vannak nyomortelepek ahol fehérek élnek Hős utca körülmények között


Jelentkezz munkára,nézd meg melyikre vesznek fel,azért mennyi pénzt kapsz és az ott mire elég

Ebből vondd le a következtetéseket,hogy neked megéri e


Budapesten élnek nyugat-európaiak és megéri nekik,ahogy Nyugat-Európában is vannak olyanok akik nyomorognak


Semmi értelme ezeknek a megéri e kérdéseknek mivel ez teljesen egyénfüggő,erre csak te tudsz válaszolni


Amúgy nem csak a pénz a minden,ha pl olyan célod van,hogy meg akarsz tanulni bolgárul akkor is simán jó lehet

2020. júl. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Te most tényleg kiköltöznél az alapján, amit az itt válaszadó gyökerek mondanak?

Szerintem mondjuk teljesen jó ország, millió klassz helyet találtam arrafele. De én utazok is, beszélek nyelveket, és eszemben nem lenne ilyen tróger kérdést kiírni, mint amit te tettél.

2020. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

EU legszegényebb országa


De ez tőled függ,hogy mennyi értelme van

Közép-Afrikában is tudsz jól élni és Svájcban is tudsz nyomorogni

2020. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4:

Én turistaként nagyon szeretem Bulgáriát, mert rengeteg szép hely van ott, és nem a tengerpartra gondolok, hanem pl. Plovdivra, a Rila-hegységre vagy Belogradchikra.


Ettől függetlenül sok igazság van abban, amit leírnak másik. A hazai problémák jó része ott súlyozottan van jelen. Nagyon kevesen beszélnek angolul, alacsony az életszínvonal, én még hozzáteszem, hogy van egy erős kelet-európai típusú nacionalizmusok, ami miatt enyhén szólva nem szívesen fogadnak be az országukba idegeneket, úgyhogy sokaknál fogsz ellenérzésekbe ütközni.

2020. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Bolgároknak a magyarokkal nincs semmi bajuk, szerintem nem ütköznél semmi komoly ellenérzésbe.
2020. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!