Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet eljutni a pandorf...

Justordinaryboy kérdése:

Hogyan lehet eljutni a pandorfi vasútállomástól az outletig? Tömegközlekedéssel meg lehet oldani?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Google maps elárulja! Útvonaltervezésbe írd be.
2020. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Khm, az outlet saját honlapján tisztességesen le van írva. Parndorf Ort vasúti megállótól 5 perc sèta.
2020. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg elképesztő, hogy eszébe se jut a legmegfelelőbb, leghitelesebb helyen megnézni....


Ez lenne a Z generáció? Pffff...!

2020. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenki nagyon kedves a feltételezéseivel. Nos a weboldalon 5 perc sétát írnak, azonban ez térképen sokkal nagyobb távolságnak tűnik, mellesleg a google is 27 percet ír gyalog. Gondoltam hátha járt ott többször valaki, és ki tud segíteni valami jó tanáccsal, nem csak feleslegesen koptatni a billenytűzetet. :)
2020. júl. 24. 10:13
 5/13 A kérdező kommentje:
Vagy reagáljam le annyival, hogy “K, boomer?” :)
2020. júl. 24. 10:20
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Annyi eszed van mint egy marék lepkének. 🤣🤣🤣


Ha nem a kedvedre való választ kapsz, akkor boomer és kész... egybites ostobenkó! 🤣🤣🤣

2020. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos azok nem válaszok a kérdésemre amik ide lettek böfögve. Google-t, meg a weboldalt tegnap is megnéztem, ezért voltam kíváncsi a tapasztalatokra.
2020. júl. 24. 10:27
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

6-os, elég ciki vihogni valakin, mikor neki van igaza. én ugyan nem tudom a választ a kérdésre, de mit lehet azon nem érteni, hogy a Google meg az outlet saját weboldala ellentmondásban vannak és személyes tapasztalatokat keres. akkor ki az egybites.

ha meg nem vetted a humorát, nos, az is a te bajod (mi van azokkal a lepkékkel?), én jót nevettem ezen a K boomeres beszóláson :))

2020. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 brezko válasza:
100%

Nézelődtem a térképen. A távolság közút mentén kb 2,5km. Az 5 perc elég kevés rá, a 27 reális.

A vonatállomáson találtam egy 298-as buszmegállót.

A képe szerint kis elektromos busz, talán 20 fős lehet.

Az outlet-nél viszont csak 273, 299-est találtam, amik a városközpont felől jönnek. A vonatállomástól kb 500m-re lehet a főút, amin elhaladnak

Viszont tuti hogy a vonatállomásról megy busz közvetlenül, hiszen sokan mehetnek vele. Az outlet-nél van megállója a Flixbus-nak is. Ilyenek mennek Budapestről is.

Viszont most néztem a Flixbus menetrendjét, s pl. ma szombaton csak 19:00 után van. Neked ez nem az igazi, ha vásárolni akarsz

2020. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Közben még utánanéztem, hogy mi is a közvélemény Parndorfról, vagyis az outletről, és eléggé megoszlanak, úgyhogy letettünk a dologról. Plusz az időjárás is elég gyatra, hogy 2,5 Km-t legyalogoljunk. Azért köszönöm 8 és 9! :)
2020. júl. 25. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!