Kezdőoldal » Utazás » Európa » Krakkói szállás lehetőség? (lent)

Krakkói szállás lehetőség? (lent)

Figyelt kérdés
4en szeretnénk elutazni Krakkóba a jövőhét folyamán,és viszonylag olcsó szállás érdekelne,ha valaki tudna ajánlani hálás lennék!Parkolásilehetőség nagyon fontos,és előny ha a belváros közelében van,találtam pároldalt,de nemtudom mennyire biztonságos a foglalás,hisz hitelkártyaszámotmegkell adnunk,mitgondoltok?!
2010. aug. 4. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
hostelworld.com-on foglaltam hitelkártyával, csak sajnos az a hostel már megszűnt azóta. A dormokba is bátran foglalhattok, lehet hogy idegenek is lesznek mellettetek, de nem gáz, van mindenkinek zárható szekrénye meg úgyis csak aludni lesztek ott. Dormokba hely pedig 2000/éj alatt már van. HA van az adott helyen 4 ágyas dorm, akkor kérheted, hogy azt kapjátok egybe meg itt. A hostelworld.com-on vannak review-ok (vélemények), ahol az ott megszállt emberek írják le a tapasztalatokat. A térképen meg mutatja hol van a szálló. A távolságokról annyit, hogy mi a vasútállomásról a folyóig 15-20 perc alatt sétáltunk le cuccokkal. Szóval nem vészes.
2010. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja nem, úgy nézem csak elköltözött.. viszont a ratingje 67%, de szerintem teljesen jó volt, jól éreztük magunkat. Szóval a magasabb ratingesek már biztos jók.
2010. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm,megoldottammár,ha lett volna valaki mellettünk azt nemtudtam volna elviselni semmiképp,még ezta 4 embert is 2-2 személyre felboncoltuk külön szobába,azt elfelejtettem írni h privát fürdőszoba fontos,és h ne legyenek idgeenek velünk! :$

de sikeült személyenként 5ezerért a belváros szívében megoldani :)

2010. aug. 4. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a hotel Swingben voltunk, az egész szálloda minimalista stílusú, és gyönyörűek a szobák, és ahhoz képest nagyon jó árban tudtuk lefoglalni. Igaz a város külterületén van, de busszal pár perc alatt beértünk az óvárosba.
2010. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!