Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Ukrajnában élni?

Milyen Ukrajnában élni?

Figyelt kérdés
Jó, tudom hogy a fizetések olyan mint az olaszok angoltudása ( semmi vagy gyenge) de nem tartom kizártnak hogy annyira olcsó ország hogy még meg is éri ott lakni, vagy valami hasonló. Kijev és Lviv érdekel. Továbbá érdekel hogy milyenek az ukránok?

2020. aug. 16. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Olyan mint India, csak Európában van.
2020. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Ok, szuperolcsó minden, de miből akarsz megélni? Gondolod, hogy neked majd többet fognak fizetni, mint a helyieknek?
2020. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj te azt inkább ne akard megtudni.


Menj el Borsod legrosszabb falujába és szorozd meg 10zel.


Nem véletlenül mondják Ukrajnára hogy az az ország ahol egy random turista is vehet atomtöltetet, vagy hogy könnyebb felbérelni egy bérgyilkost mint élve kijutni egy állami kórházból.

2020. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 évet éltem Kijevben. Nem dolgoztam, egyetemre jártam. Belátást nyertem az ottani életbe, hogy élnek az átlag emberek. Nyilván Ukrajna szegényebb mint Mo, de azért a nagyvárosok pl Kijev nem olyan rosszak. Vannak elég szép új építésű lakóparkok, amikről el se hinné az ember, hogy ez Ukrajnában van. Ha van konkrét kérdésed az ottani életről, írj privátot.
2020. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem zavar, hogy mai napig haboru van...
2020. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként ha fix jövedelmed van vagy online munka akkor simán megéri
2020. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
5-ös: a háború egy szomorú és sajnálatos dolog, de az átlagember életére nincs kihatással, csak a keleti megyék bizonyos részein. Egy kijevi attól még boldogan éli az életét, hogy Kelet-Ukrajnában pár katona lelőtte egymást.
2020. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Az átlagfizetés a nagyvárosokban átszámítva nettó 100-120 ezer forint körül van, egy tanár 55 ezer forint körül keres. Az élelmiszerek olcsóbbak, de annyira nem jelentősen. Amíg nálunk egy nagybevásárlás mondjuk 20 ezer forint, ott 14-15. De például a ruhák, műszaki cikkek ott is ugyanannyiba kerülnek, az autók pedig drágábbak. A nagyvárosokban viszonylag civilizáltabb, de elég szerény módon élnek az emberek, vidéken meg gyakorlatilag középkor van. Persze mindenhol vannak gazdag emberek, többnyire vállalkozók, akik nagyon sokszor nem tisztességes úton szerezték a vagyonukat, de az átlagember nem ilyen.
2020. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

8

Vidéken mit értesz a közèpkor alatt?

2020. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, nem szó szerint értendő, mert azért víz, áram és gáz van, de amúgy semmi infrastruktúra vagy munkalehetőség, úgyhogy többnyire háztáji gazdálkodással foglalkoznak az emberek, és nagy a szegénység.
2020. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!