Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országban vendégszerető...

Melyik országban vendégszeretőbbek?

Figyelt kérdés

Ha sorrendet kellene állítani az alábbiak közül, mi lenne az, a vendégszeretet, a külföldi turistával való bánásmód szempontjából?

a, Horvátország

b, Olaszország

c, Spanyolország

d, Görögország

e, Bulgária

Ez csak egy véletlenszerű felsorolás, a véleményetekre vagyok kiváncsi.



2020. aug. 21. 21:19
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
81%
Ennek igy semmi ertelme....minden orszagban vannak olyabok akik a segged kinyalják,meg olyanok is akik pont szarnak rád.
2020. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Grúzia.
2020. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Ezek közül, ahol jártam:


Horvátország:

Alapvetően barátságosak, kedélyesek, viszont ezernyi módon próbálják megkopasztani a turistát. Nem kell csalásra gondolni, de érdemes pl. megnézni a nemzeti parkjaikat, csak ott költenek bármire is, ahol közvetlenül pénzt látnak, így el van hanyagolva a nemzeti parkok területének 95%-a, a maradék 5%-ra pedig combos a belépő. Ezzel együtt viszont tényleg barátságosak, és n g.ciznek a turistákkal, akikből élnek.


Spanyolország:

Szinte csak jó tapasztalatom van, hasonlóan barátságosak, mint a horvátok, de kevésbé lehúzósak.


Olaszország:

A legtúristásabb helyeken kb. mint a horvátok, a többin meg mint a spanyolok.


Bulgária:

Sokfelé megszálltam, ha nem Szófiába vagy a tengerpartra mész, akkor vegyes a tapasztalatom, de könnyű belefutni olyan bolgár "hazafiakba", akik büszkék rá, hogy vendéglátósként nem beszélnek idegen nyelvet, bunkók, és ahol lehet lehúznak. A magyar néplélek negatívumai szorozva 10-el...


Ha csak sorrend a legjobbtól a legrosszabbig, ezek közül(Görögországban nem jártam):

c, b, a, e, de Bulgária nagyon kilóg lefelé.

2020. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!