Kezdőoldal » Utazás » Európa » Munchenbe koltozni mennyire...

Munchenbe koltozni mennyire Jo otlet mostanaban?

Figyelt kérdés

Unokatesom unokatesoja(igen meredek)o ITT not del mar egeszen kiskora ota, vannak unokatesomnak abbok az agbol ott ismeroseim is ugye.

Egy kisgyerekunk van, 2 eves.


2020. aug. 23. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon sok migráns van. Én Münchenből költöztem el. 6 évig éltem ott- Egyre többen költöznek el, így egyre több a migráns. Sajnos Németország szinte mindenótt ilyen helyzet van. Politikusaik eladták az országukat.
2020. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

A fiam 5 éve él Münchenben, és semmi baja sincs a migránsokkal, ahogy a többi ismerösének sem.

A másik faim most költözik oda, egyáltalán nincs probléma ezzel.

2020. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem sincs bajom , igazabol draga varos.Multikulturalis es nagyon sok a lehetoseg
2020. aug. 23. 19:35
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
A fiaid migráncsok. :D
2020. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
A fiaim NEM migránsok, németek!
2020. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Most az elkerülhetetlen Fidesz bértrollokat leszámítva, akik a kormánypropagandát megpróbálják Németországra kivetíteni (nem, nem felejtettük el Lázár bécsi no-go videóját), próbáljunk a kérdésre válaszolni.


A választ a koronavírus csak színezi, de lényegében nem változtatja meg: ha van lehetőséged Magyarországról elköltözni, élj vele! A koronavírus szűkíti a lehetőségek körét, de attól még vannak, csak kevesebben. Az egyszerűen nem kérdés, hogy Németországban, bárhol, jobb-e élni, mint Magyarországon. Menj, ha teheted!

2020. aug. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Testvérem 9 éve kint él, én is sokat járok oda..Ha van egy jól fizető állásod, akkor megéri kiköltözni, mert az ingatlan bérlés 1100 eurónál kezdődik. Az árak a szupermarketekben(rewe, edeka, lidl) olyanok, mint MO-n..A bevándorlóktól meg nem kell félni..elvannak a németekkel, nagy részüknek munkája van
2020. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
mindig olyan cuki, amikor bevándorlók rettegnek a bevándorlóktól...
2020. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha van lehetosegem persze, termeszetesen fogom a satram es megyek a csaladdal.Nem szeretek mar itthon elni,tobb oka is van, viszont ettol most nemtudom hogy tudnam megvalositani jelen allapotban.
2020. aug. 24. 15:31
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

"A fiaim NEM migránsok, németek!"


Kit érdekel? Az nem érdem.

2020. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!