Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban milyen az...

Horvátországban milyen az életszínvonal?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az ország gazdasága nagyban az idegenforgalomtól függ, de ha nem szigorúan a tengerparti részeket nézzük, hanem nagyobb városokat, mint Zágráb és Split, milyennek mondanátok az ottani életet? Jobb, mint Magyarországon?
2020. aug. 25. 16:10
1 2
 11/14 anonim válasza:
Egyébként jó ott élni? Vagy Mo. jobb? Azt tudom hogy ott jobban tisztelik a magántulajdont mivel sok háznál nincs kerítés. Nálunk magyarban minden háznál van.
2020. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Tényleg nincs sok kerítéses ház, de attól még itt is szoktak lopni. Jó itt élni, mivel szép, nyugodt, és igazából összetartóak az emberek ha úgy nézzük, mivel határontúli magyarok mindig összetartóbbak szerintem, mivel kisebbségiek egy másik országban,és ez így összehozza őket. Rossz itt élni, mivel az sok az olyan ember aki rasszista, homófób, antiszemita, és egyszerűen csak a legrosszabbra fajta ember, de ilyen mondjuk Magyarban is van, de itt is tömegével. A Horvátok kedvesek velünk, nem nagyon különböztetnek meg minket maguktól mert magyarok vagyunk, ha tudsz horvátul, nem érdeklik milyen a nemzetiséged. Persze itt is van pár olyan ember, aki mindennek elhordja a Magyarokat,és sokkal felsőbbrendűnek hiszi magát, mert Horvát. Dehát az emberek nem ugyanolyanak mind, és kevés az ilyen ember. Baranyában alig hallani ilyen dolgokról, pedig itt aztán szárnyal a hír és a pletyka. Mondjuk vannak azok a bizonyos szerbek, akiknek mindenki egy olcsó rongy, ha nem szerb. Itt élnek, Horvátországban, de sokan csak a Horvátokat ocsmárolják, a Magyarokat meg csak úgy hívják hogy cigányok,amikor kevés a magyar roma itt,ami úgy 5% át teszi ki az itteni Magyaroknak szerintem. Nincs baj a Horvátokal, sőt, a szerbek sokkal rosszindulatúbbak, tisztelet a kivételnek.
2020. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Még egy dolgot nem értek. Hogy van az hogy ott nálatok szinte mindehol jók az utak meg járdák? Miből van rá pénz? Nálunk sok út rossz állapotban van.
2020. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Jók az utak egyes helyeken, de itt is vannak olyan útak pár helyen hogy gyalog is rossz rajtuk menni. Nem tudom miből van rá pénz, nem nagyon érdekelnek az ilyen dolgok.

Ha van még kérdésed nyugodtan kérdezz^^

2020. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!