Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha szeptember 1-8 vagyok kinn...

Ha szeptember 1-8 vagyok kinn Görögországban, és visszajövök, akkor a reptérről hazamehetek? Illetve, ha pcr tesztre mennék ( kivátani a karantént), akkor oda elmehetek a karantén ideje alatt? Vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a tesztelésre el lehet menni a lehető legrövidebb útvonalon, lehetőleg kerülve a kontaktok másokkal útközben. És természetesen a reptérről is haza lehet menni ugyanígy, nem kell 2 hétig a reptéren ülni.
2020. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A reptérről haza lehet menni, de tesztre csak engedéllyel lehet elmenni, ami 3000 Ft illeték.
2020. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztre csak engedéllyel lehet menni és fontos, hogy NEM szabad semmilyen fajta tömegközlekedési eszközt igénybe venni.
2020. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát aztán ki tudja, hogy mikor mit fognak még kitalálni, változtatni, szigorítani, stb...
2020. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hol lehet beszerezni ezt az illetéket? Ügyfélkapun?
2020. aug. 29. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az illetéket nem beszerezni kell, hanem megfizetni. Az engedélyt kell kérelmezni, de nem tudom annak mi a módja. Valószínűleg le lesz írva a karantént elrendelő határozatban.
2020. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annak azért majd érdemes lesz indulás előtt utánajárni hogy nem törlik-e a járatodat. Bár ha máshogy nem Bécs vagy Pozsony érintésével simán haza tudsz majd jönni vonatra vagy buszra átszállva.
2020. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!