Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy lehet eljutni Angliába...

Hogy lehet eljutni Angliába repülőn kívül?Omio.hu-n néztem,és se a vonatok,se a buszok nem mennek most.

Figyelt kérdés
Nem jöhet szóba a repülő rajtunk kívülálló okok miatt.Nem csak "kirándulgatni" mennénk.

2020. szept. 13. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Magyarorszagrol jovokre ket het karanten var. Ha semmi nem jar, nem veletlen. En temetesre nem mentem haza.
2020. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egy temetésnél komolyabb indok miatt kell menni.

Egyébként pedig elvileg meg lehet úszni a 2 hetes karantént,ha az ember nem megy utcára, és csináltat tesztet. Kinek van ideje 2 hetes karanténra egy másik országban?!Na ne röhögtessen már senki.

Mások hogy járnak ki dolgozni?!Valahogy csak megoldják.

2020. szept. 13. 18:29
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Pedig muszáj... különben £1000 bünti. :(


Nekem sincs kedvem hozzá, de kénytelen leszek...

2020. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aha,és mi van azzal,aki dolgozni megy pár napra,de aztán haza kell jönnie,mert itthon lakik egyébként?😀😀😀 Mert nálunk ez a helyzet áll fenn.
2020. szept. 13. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Dolgozni biztos nem fognak engedni, elvileg szigorúan veszik a karantént... (nem rossz pénz az a 400k ft)... a visszautat nem tudom hogy akarod megoldani, de az orszagban nem fognak ott tartani... ha tippelnem kene akkor karamtenban maradsz arra a par napra... vagy kimesz 2 hettel elobb, mert akkor mar dolgozhatsz.
2020. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Home office...de ez bonyolult.

Úgy lehet vajon,hogy kimegyek,házon belül maradok 2-3 napig,aztán Mo.-ra utazom,és utána az Mo.-i lakhelyemen vagyok 2 hetes házi karanténban?🤔

2020. szept. 13. 19:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval csak a négy fal között vagyok kinn pár napot,és utána itthon 2 hét karantén?
2020. szept. 13. 19:04
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

[link]


2020. 09. 11.

Az Egyesült Királyságban kötelező 14 napos házi karantént írnak elő a Magyarországról szeptember 12- én hajnal 4 óra után beutazók számára. Kötelező továbbá a beutazást megelőző 48 órán belül online kitölteni a kontaktus-kutatáshoz szükséges nyomtatványt (passenger locator form), amiről a visszaigazoló emailt belépéskor fel kell mutatni a határőrnek (nem szükséges kinyomtatni, elegendő telefonon). Átutazás esetén a nyomtatvány kitöltése akkor szükséges, ha reptérváltásra is sor kerül, mivel ilyenkor ténylegesen belépnek az országba, ha csak rövid időre is. A karantént teszttel nem lehet kiváltani, azonban meghatározott személyi kör bizonyos feltételekkel mentesülhet. A brit karanténszabályokkal kapcsolatosan a budapesti brit nagyköveteség tud további információval szolgálni.

2020. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Az Egyesult Kiralysag nem Parasztisztan, nincs okosba megcsinalni. Ket het karanten, vagy maradsz ott.
2020. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

ha olyan ember lennél mint amilyennek gondold magad akkor nem akadályozna a dolog.


amúgy tök egyszerű a megoldás... kimész és karanténba vonulsz.

Ha annyira marhára fontos ez a dolog az életedben akkor vállalod.

szerintem inkább te vagy az idióta ha egy az életedet érintő legfontosabb dologgal kapcsolatban itt a gyakorik nyihelődsz és itt kérsz tanácsot


lépj túl a problémán és ne siránkozz!!

2020. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!