Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szentpétervár vagy Moszkva a...

Szentpétervár vagy Moszkva a drágább város? Melyik az élhetőbb?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő kva drága de Moszkva talán egy icipicit drágább.

Szerintem Szentpétervár élhetőbb.

2020. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szentpétervár jelentősen olcsóbb azáltal, hogy sokkal könnyebb kikerüli az igazán nagyon drága helyeket, Moszkvában könnyebb benyalni egy 2000ft-os kávézást.
2020. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Moszkva az egyik legdrágább város a világon. A fizetések magasabbak, mint Szentpéterváron, viszont tényleg nagyon drága minden. Míg Szentpétervárnak 5 millió lakosa van, addig Moszkvában ez a hivatalos adat 12 millió, viszont még 2-3 millióval több illegális bevándorló is lehet. Gondolhatod mekkora dugók lehetnek. Szentpétervár ezerszer élhetőbb. DE mivel a tengerparton található, így a klíma is sokkal hidegebb, nedvesebb, ködösebb.
2020. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Moszkva kicsit drágább, de azért itt is meg lehet találni az elérhető árú helyeket/szolgáltatásokat/árucikkeket.


Az, hogy ki hol él szívesen, emberfüggő. Én Moszkvából semmi pénzért nem költöznék Pétervárra, de megértem azokat, akiknek ott jobban tetszik. Mindkét városban van minden, de Moszkvában kicsit többet süt a nap és kicsit nagyobba választék mindenből. Pétervár közel van Finnországhoz és nem olyan nagy, mint Moszkva. Emiatt könnyebb átlátni, közlekedni benne.

2020. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!