Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kiszeretnek menni szerbiaba a...

Kiszeretnek menni szerbiaba a szabadkai piacra. Ez jelen helyzetben hogy oldhato meg?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha a határhoz 30kmen belül laksz akkor mehetsz. Se karcsi se semmi nincs.
2020. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jóval távolabb lakom mint 30 km 😁
2020. okt. 15. 00:19
 3/8 anonim válasza:
Szerbiában számít, hogy ne menj a határtól 30 kilométernél messzebb. Az mindegy, hogy Magyarország területén hány kilométert utazol a határig. Meg persze ne lépd túl a 24 órát.
2020. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan a rendelet szerint mindkét oldalon 30 km-en belül kell maradni, de szerintem nem ellenőrzik, illetve bemondásra megy a legtöbb helyen minden. Én tegnap Szlovákiában voltam vásárolni, hazafelé a rendőr a következőket kérdezte, én meg válaszoltam:

-hol volt? - Párkányban.

-hová megy? - Dorogra.

-mikor ment ki? - Kb. félórája.

-személyije megvan? - igen.

-rendben, akkor mehet.

2020. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2020. okt. 19. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha joval tavolabb van a lakcimed mint 30 km, akkor visszafele 14 nap karanten....
2020. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Magyar - Szlovak hatar schengen hatar, a Magyar - Szerb az 3-ik orszagos, meg csak unios sem !
2020. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: Már csak 10 nap ilyenkor a karantén, de a szlovák határon nem nézték meg a lakcímkártyát, csak kérdezték, hogy honnan hova megyek. Ami igaz is volt, mert az öcsémnel mentünk hozzá, ő pedig közel lakik.
2020. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!