Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek a legélhetőbb vidéki...

Melyek a legélhetőbb vidéki városok Dél-Anglia környékén?

Figyelt kérdés

Bristol, Southampton, Brighton, Reading, Portsmouth városokat hogyan rangsorolnátok? Esetleg valami egyéb tippeket tudtok?


A főbb szempontok munkalehetőség, megélhetés(árak és fizetések alapján) és közbiztonság. De egyéb tapasztalatokat is szívesen olvasok.



2020. okt. 22. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Britolban túl sok a feka, indiai, arab bevándorló. Lakásbérlés vagy a szoba bérlés árai ugyanolyan dárgák mint Londonban. Nekem nem tetszik Bristol, de tény sok magyar lakik ott. Reading szintén sok bevándorlókkal ( feka, indiai, arab, lengyel.) Sajnos mindkét városban egyre több a román bevándorló is. Közbiztonság sem olyan jó, de jobb mint Brigthonban. Britol és Reading mint írtam egyáras Londonnal. Munka akad, de inkább minimálbéres, hacsak nincs olyan végzettséged, nyelvtudásod ami megemeli a béredet. Britolban éltem. Férjem vasúttechnkusként állandóan utazik Readingbe. tervünk volt odaköltözni, de inkább nem. Jelenleg Royal Wooton Bassettban élünk.
2020. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Najó hogy nemcsak #1 ostoba válasza legyen itt:szerintem a legélhetőbb ék Cornwallban vannak Exeter, Plymouth, Bristol sem olyan rossz. A, partvidéki városok nem rosszak Reading viszont közelebb vagy Londonhoz szóval ha szereted Londont de nem él él ott csak a közelében akkor jó választás. Közbiztonság szempontjából Megint csak Cornwall.
2020. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1: Nekem úgy emberileg nincs bajom a commonwealthes meg egyéb nem európai bevándorlókkal. London viszont nekem már nagyon multikultinak tűnik, még a szintén multikultisnak mondott Amszterdamhoz képest is. A kisebb angol városokkal nincsen tapasztalatom ilyen téren. Nem vagyok rasszista, nem tartom őket rossz embernek vagy kevesebbnek, de ha már Angliában vagyok, inkább Angliában akarom magam érezni nem Kalkuttában :-)

Bristol igazából amiatt érdekel mert úgy hallom ott sok magyar van. Brighton közbiztonságával mi a probléma?


#2: Cornwall és általában a délnyugati rész sem rossz, úgy tudom az a régió a tipikus vidéki Anglia. Én szeretem a nyugis környékeket Londont is emiatt lőttem ki a drágaság mellett. Elég volt az a néhány nap abból a nyüzsgésből :-)


Southamptonról és Portsmouth-ról mit gondoltok?

2020. okt. 22. 18:03
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
2-es,nem kotekedesbol, de az mar Devon. Viszont amugy igen.
2020. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

2-nek.

Na megszólal a nagyokos idióta.. aki azt hiszi minden tud..

2020. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Devon, Dorset, Cornwall...
2020. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Jó-jó elismerem az a terület közigazgatásilag nem cornwall mind de az a környék nagyjából na. Legyetek boldogok.
2020. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az istenert. Ha egy kulfoldi azt mondana, jo-jo, nem Debrecen, hanem Szeged, de ugyanaz, mekkora sertodes lenne. En nem okoskodni szoktam, csak tiszteletben tartom az orszagot azzal, hogy ismerem.
2020. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
@1 Mindig cuki, amikor a gazdasági migráns migránsozik :) Főleg mondjuk a románozás meg lengyelezés szórakoztató, mikor pontosan ugyanolyan okból vannak ott, mint te.
2020. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Számból vetted ki a szót 9-es.
2020. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!