Kezdőoldal » Utazás » Európa » Április végére beütemezett...

Április végére beütemezett utazás?

Figyelt kérdés
Áprilisban szeretnénk egy szülinapot ünnepelni. Pontosabban április végén Rómában. Érdemes tervezgetni, vagy még no tourism addigra?

2020. nov. 23. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Most azt mondják, hogy tavasz végére fog lecsengeni a járvány második hulláma. Szóval inkább halasztanám pár hónappal. De tervezgetni persze lehet, csak semmit ne foglaljatok le ameddig minden bizonytalan.
2020. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Én április elején tervezek utazni. Addigra oltassa be magát, mindenki aki retteg, mert én biztos megyek:)
2020. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudni mi lesz addig. Mindenki azt mondja, hogy a nyár már felszabadult lesz, de tavaly márciusban is hallottuk azt, hogy ah, pár hónap és vége.
2020. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem fog sokaknak tetszeni, de sajnos min. egy évig még itt lesz velünk a járvány, mert sokan nem oltatják be magukat.


Gyanítható viszont, hogy sok ország, sok légitársaság stb... beoltatáshoz köti majd az utazást és kérni fogja az igazolást róla.

(Nem a hamisat.)

2020. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
4-es remélem te is az elsők közöt fogod kérni az orosz vakcinát!
2020. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Mivel az USA-ban dec. 11.-én azaz kb. 2 hét múlva elkezdik a tömeges oltást, ezért márciusra már lehet tudni az esetleges mellékhatásokról.

Ha minden oké, akkor amint lehet beoltathatom magamat, és már megyek is.

Nem fogok otthon ülni a sok hülye miatt aki fél az oltástól és terjeszti a vírust.

2020. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

13:39


Na pont az ilyenek miatt kényszerülök sokad magammal arra, hogy beadassam.

2020. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

"Na pont az ilyenek miatt kényszerülök sokad magammal arra, hogy beadassam."


Ehm miért is kényszerülsz rá? Ha te olyan ügyes vagy, hogy beoltatod magad, akkor mitől félsz?

2020. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet tudni. Sokan sokfélét mondanak, de sosem az lesz a végén. "Áh, be se jön Európába", "áh, pár hét és vége", "áh, majd nyáron eltűnik", "áh, ellenőrzés alatt tartjuk"... aztán mindig jött a pofáraesés.


Most "áh, jön a vakcina és megszabadulunk"... hiszitek?

2020. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na de az oltás önmagában édeskevés, ha a járatok kétharmadát törlik, esetleg az adott ország be se enged, vagy beenged ugyan, de minden látnivaló zárva van... szóval ennél ez kicsit komplexebb kérdés, de én mondjuk elég optimista vagyok, szerintem egy április végi út talán már összejöhet.
2020. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!