Kezdőoldal » Utazás » Európa » Általánosságban az olasz,...

Általánosságban az olasz, vagy a spanyol a barátságosabb, vendégszeretőbb, befogadóbb nép?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

"Barátságos" mindegyik nép, ha turistaként látványosan költöd a pénzed.

"Vendégszerető" lesz az ingatlanos és az ügyvéd is, ha pl. nyaralót veszel valamelyik tengerparton.

"Befogadó" viszont egyik nép sem lesz, ha a munkahelyeikre pályázol külföldi migránsként.

2020. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem mindkét nép elég nyitott és barátságos, nekem csak spanyolokkal és latin amerikaiakkal van tapasztalatom, de ők nagyon rendesek. Egyébként első válaszolónak üzenem, hogy nem a magyar emberekből kell kiindulni;)
2020. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves második, köszönöm a válaszod.:) Egyébként az első válaszoló által leírtakról nekem is ez jutott eszembe. Pont ezt a "magyaros" rosszmájú gondolkodást próbálom elkerülni.
2020. dec. 20. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem mindkettő. Ami nekem lejött hogy hihetetlenül nyitottak. Ott konkrétan úgy éreztem hogy én vagyok túl mogorva és zárkózott.

De ez van nekem inkább a Svájci zárkozottság jön be.



De ez a két nép közül mindkettő tuti tipp.

2020. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Azért csak óvatosan. Több, Olaszországot megjàrt magyar ismerősöm is van és panaszkodtak arra, hogy nemigen törik magukat azon, hogy befogadók legyenek talján barátaink.
2020. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az olaszokkal kapcsolatban csak jó tapasztalataim vannak. Kedvesek, nagyon közvetlenek, és én nem vettem észre, hogy megjátszanák magukat.

Spanyolokkal nincs tapasztalatom.

2020. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Spanyolország nem tudok, de az olaszokat imádom. Voltam kint cserediák, nagyon befogadóak, nyitottak, barátságosak. Tervem is kiköltözni.
2021. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 neincat ***** válasza:

Mindkét országból vannak barátaim, bár nem felnőttek

Az én szívem mindig is a spanyolok felé húzott, őket tartom egy icipicit befogadóbbnak, de az olaszok is fenomenálisak :D

egyikkel sem lőhetsz mellé :)

2021. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!