Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániába Magyarországról be...

Romániába Magyarországról be lehet utazni?

Figyelt kérdés
Van kötelező karantén a beutazóknak?
2021. jan. 3. 14:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szervezek egy fuvart egy határon lévő városba és éjszaka átmegyek úgy hogy kora reggelre érjek oda. Megoldom.
2021. jan. 4. 07:35
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom érted-e kérdező, de itt emberek múlnak ki önnön slejmjükben azért, mert világjárvány van.

A törvény nem véletlenül mondja ki, hogy te ne mászkálj és fgőleg ne utazgass. Ne légy már utolsó paraszt, akiről süt, hogy ő öntudatos hülye aki úgy gondolja, ilyen időben nyaral, karácsonyozik, hisztizik ha szabályokat állítanak neki.

Nem léphetsz át határokat illegálisan, és nem fertőzhetsz meg másokat. Ezek nem csak erkölcsi törvények, te paraszt, hanem valósak.

2021. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
56%

Dehogy lehet átmenni!!! Csak azok mehetnek akik navétáznak dolgozni egyik országból a másikba.

Anyu testvére a férjével sajnos 😿😿 Biharkeresztesen laknak s nivember elseje óta nem tudnak jönni Nagyváradra mert karanténba kerülnének. Mibdjárt 2 hónapja nem látta a 3 éves unokáját, gyermekeit se anyut aki a nővére. A 3 éves gyerek neg nem tudja felfogni hogy mama miért nem jön vagy miért nem mennek mamához. Igaz, én se tudom megérteni hogy ilyen hülxe a román kormány hogy a 24 órás\ 30 km- es dolgot sem hagyta meg ami még megvolt. A navétázok sokkal jobban hordják a virust mint a nyugdijas Erzsikéék akik hetente egyszer jönnének a családhoz. Ne tudom mit gondol ez a guvern, a magyar engedné a 30 km, 24 órás dolgot akkor a románoknak is kéne engedni.

2021. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!