Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erdélyi Erzsébet tábor?

Erdélyi Erzsébet tábor?

Figyelt kérdés

Szeretnék jelentkezni az erdélyi Erzsébet táborba, és több kérdés is felmerült bennem.

Van már tapasztalatom gyermekekkel, táboroztatással és másodéves tanár szakos vagyok, de Erzsébet táborba még nem dolgoztam, van esélyem bekerülni, vagy inkább a zánkai tábort célozzam meg?

Illetve a vírus miatt az utazás; amióta tart, nem voltam sehol külföldön, mennyire veszik/vették szigorúan a határátkelést? Tudom, hogy ez nagyon bizonytalan téma, de érdekelnének tapasztalatok.

Meg az nem volt még tiszta, hogy erdélyi tesoként hány hetet kellene vállalni, mert egyik helyen három, máshol négy hét volt írva. És a feladatkör sem túl tiszta, oda ilyen "mindenes" embernek mennék, ugye? Mármint nem lenne külön feladatom (gondolok itt a sport vagy művészes részre), hanem ilyen alle-zusammen emberkének kéne legyek?



2021. jan. 18. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyárra biztos lazítanak:)
2021. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!