Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralt valaki Bulgáriában, a...

Nyaralt valaki Bulgáriában, a Napos Parton, az Amfora Hotelben?

Figyelt kérdés

Borzasztó tapasztalataim vannak, panaszt szeretnék tenni mindenhol ahol lehet. Akinek szintén rossz tapasztalatai vannak, szeretném felvenné velem a kapcsolatot: fmarcsusz@freemail.hu


Köszönöm elôre is!


2010. aug. 16. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nyaraltam idén és nekem tetszett. Bulgáriás fórumba is te írtad a véleményt?
2010. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátnôm is és én is írunk mindenhova ahova csak lehet, mert elképesztônek és elfogadhatatlannak találjuk, amit tapasztaltunk.
2010. aug. 16. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd ide is kérlek a tapasztaltakat mert jövőre Bulgáriába szeretnénk nyaralni és kiváncsiak vagyunk az Amfora hotelre is. Köszönöm előre is.
2010. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én azzal a tudattal mentem oda, hogy tudtam, ez Bulgária, balkán, 3 csillagos, és olyan all inclusive amiért nem fizettünk sokat. Ennek tudatában meg voltam elégedve. Igen, nálunk is penészes volt a zuhanyfüggöny, de ez a mi nyaralásunkat nem rontotta el..:D Légkondi tudtuk hogy nem lesz, erre nem is számítottunk. Hajnalig tartó zenét sose hallottunk és más zajt se (lehet szerencsénk volt, vagy jól alszunk?:)). A kajánál néha volt kivetnivalónk, de darazsat és hajat nem találtunk benne, és sose maradtam éhesen, pedig eléggé válogatós vagyok. Angollal nem volt problémánk, az italok nevét megértették, recepcióssal pedig németül beszéltem. Jah, a takarítónk nagyon kedves volt, még hattyút is hajtogatott nekünk a törölközőből és minden nap összepakolt a szobánkba, a ruháinkat összehajtogatta. Egy hotelről beszélünk mi?:D
2010. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha te is az Amforában voltál, akkor te nem voltál olyan peches. Körülötte van még pár hotel, azokról is olvastam fórumokban, de ilyen rosszakat más hotelrôl nem találtam. A légkondi benne volt a prospektusban, és ha a szobákban nem is indítják be, a kajánál illene. 40 fok árnyékban + a meleg kaja. Attól, hogy csak 3 *-os, még vannak elvárások. A kajálda egyébként 4 *-os nak volt beállítva. Én csak angolul beszélek, és elvárnám, hogy ha problémám van, ne bulgárul kezdjenek nekem magyarázni. Voltam már panzióban is Magyarországon, Franciaországban, de az külömb volt minden * nélkül. Sajnos nekünk nem volt olcsó az utazás, mert csak augusztusban tudtunk menni, de ha 10.000 Ft lett volna, akkor is reklamálnék, mert van ami felett szemet lehet hunyni, van ami felett pedig nem. Lehet, hogy ha a menedzser nem viselkedett volna úgy, akkor nem lennék ideges, de mivel lekezelô volt és bunkó, nem tudok csak úgy elsiklani a dolgok felett. Nem igénylek sokat, de csillag ide vagy oda, a szálloda van a vendégért, és nem fordítva. Igaz, hogy szegény ország, de Görörország is az és Egyiptom is és mégis csak a jókat hallottam másoktól, mert ott úgy fogadják a vendégeket, ahogy illik,
2010. aug. 17. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!