Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Romániából, ahol házi...

Ha Romániából, ahol házi karanténba voltam utazok Magyarországra, akkor ott is kell karanténba vonuljak?

Figyelt kérdés

Tehát adott esetben ha két hetet házi karanténba vagyok Romániába, akkor mikor kiutazom Magyarországra megint kell karantén? Csak mert nyilván Romániába nem mozdultam ki a házból, nincs honnan összeszedjek vírust, vagy esetleges hordozó legyek.

(mármint a 2 hét karantén után egyből mennék vissza Magyarországra)



2021. febr. 17. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkire vonatkozik a 10 nap karantén itthon is!
2021. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi 🐱‍👤
2021. febr. 20. 13:42
 3/6 anonim válasza:
Segitsetek kerlek! Bocsi hogy ide is irtam! Nemetorszabol most beutszni Magyaro.ba magyar allampolgarnak aki kinn Nemetben el kell e karanten itthon?? Vagy hogy van? Hiaba nezem a konzuli izet semmit se talalok.
2021. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos kell :/
2021. febr. 21. 05:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Akinél az egészségügyi vizsgálat a fertőzés gyanúját állapítja meg, Magyarország területére nem léptethető be. Akinél az egészségügyi vizsgálat során a fertőzés gyanúja nem merül fel, 10 napra az illetékes járványügyi hatóság által kijelölt karanténban vagy hatósági házi karanténban kerül elhelyezésre.
2021. febr. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy hozzatartozom hozzatartozojarol lenne szo. Telefonban Nemetol azt mondta a kovi napokban megprobal bejoni Magyaro.ba ugy hogy beul a kocsiba. Es hogy elege van ugyis sikerul. Mondtam ott hogy ertse meg karanten lesz neki itt is es kinnt is ahol el! Tehat 10+10 nap !?? Jol mondtam? Es tudom h beul a kocsiba es elindul kb 11ora ut es miutan fel napot kocsikazott beengedik ide vagy sem? Ha itt karantenba kerul megorul..mert a nyar ota nem latott rokonait nem tudja latogatni. Akkor most ez hogy van?
2021. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!