Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Balti- tenger és az Északi-...

A Balti- tenger és az Északi- tenger mennyire alkalmasak arra, hogy nyáron fürödni tudjunk bennük anélkül, hogy fáznánk?

Figyelt kérdés

Tehát legalább 22-23 fokos vízre gondolok.

Eléri nyáron ez a két tenger ezt a hőfokot?

Ha igen, akkor melyik országban?

Van egyáltalán olyan tengerparti turizmus azokban a part menti országokban, mint például a török, olasz vagy francia riviérán?



#tenger #turizmus #észak #balti #balti- tenger #északi- tenger
2021. febr. 26. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ilyen 15-20 fok a csúcs, de ez sokakat nem zavar.
2021. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Strandok vannak, de a tenger hideg (Balti öbölről van tapasztalatom). Viszont a tavak feltudnak melegedni 22-24 fokra is ha szép idő van. Viszont turistaként nagy lutri, mert nem fogod tudni, hogy mikor van jó idő. Nyáron lehet 30 fok is, de havaseső is.. Ez nem olyan, mint Görögország, hogy ha júliusban utazol biztos a jó idő..
2021. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Augusztuban 20-21 °C a max, úgyhogy én ott fürdőzéses nyaralást nem nagyon javasolnék.
2021. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A nemeteket, lengyeleket nem szokta zavarni, azok belemennek a 17 fokos vizbe is. 22-23 fokra kb. akkor melegedne fel, ha hetekig ordenare kanikula lenne, ami arrafele azert nem gyakori. Tengerparti, pancsolos nyaralast ne ide szervezz, ahogy elottem is emlitettek.
2021. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
A németek pl pont az olasz partokra járnak sokszor, nem véletlenül. Nem nagyon alkalmas kellemes fürdőzésre náluk a tenger, a lengyeleknél, balti államokban se.
2021. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Én mást tapasztaltam, mint az előttem szólók. Többször jártunk Rügenen, a Balti-tengernél. Nyáron simán lehet benne fürödni. Tavaly augusztus közepén pl. 25-26 fokos volt a vízhőmérséklet partmentén, amikor ott voltunk.

Az utóbbi néhány évben többször is előfordult, hogy a levegő hőmérséklete tartósan meghaladta a 35 fokot júliusban és augusztusban.

Mondjuk, az igaz, hogy előre nem lehet tudni. Ha kicsit hűvösebb a nyár, akkor nem biztos, hogy jó ötlet.

2021. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Itt feljegyzték minden nap a vízhőmérsékletet Rügenben, és tavaly 22.8 foknál nem volt melegebb.

2021. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Az remélem megvan, hogy ezek napi átlag hőmérsékletek.

Rendszerint kiírják a parton, hogy akkor éppen hány fokos a víz, mint minden rendes strandon.

De bizonyára rosszul láttam a kiírást, majd legközelebb leellenőrzöm gyorsan interneten, hány fokosnak is kéne lennie a víznek az átlag alapján.

2021. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A lengyelek simán úgy pancsolnak a Balti-tengerben, mint mi a Balatonban :) A lassan mélyűlő részeken, nyár 2. felében fel tud menni 20 fok fölé.
2021. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
8: a tengernél nem átlaghőmérsékletet szoktak mérni...
2021. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!