Kezdőoldal » Utazás » Európa » Oyster card-ra van napijegy?...

Oyster card-ra van napijegy? Es az azt jelenti, hogy egy napig korlatlanul mek, metroval, busszal?

Figyelt kérdés
ha van ien, akkor azt hogy mondod nekik, daily ticket?
2010. aug. 18. 15:39
 1/7 anonim válasza:
Tudtomal nincs! kerj egynapos travel cardot,az korlatlanul hasznalhatod mindenre,vagy daily buspass ami joval olcsobb,de az csak a buszokra ervenyes!
2010. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oke ertem, es azt peldaul honnan tudom, hogy mennyi penzem maradt az oysteren?? ahh sotetsegben elek ezzel kapcsolatban, tegnap vettem egyet toltottem ra negy fontot es haromszor ultem buszra, akkor most mi van???
2010. aug. 18. 15:57
 3/7 anonim válasza:
elso vagyok... [link]
2010. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
elso vagyok.. minden tube allomason van automata.csak ra kell tenned es kimutatja.
2010. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
elso..vagy figyeld a kijelzot a buszon amikor leolvassa kimutatja neked,hogy mennyi maradt rajta.egy busz ut fuggetlenul,hogy egy megallot mesz vagy a vegallomasig az £1.20 a metro kicsit bonyolultabb az zonatol fugg.
2010. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A napijegyet Travelcardnak hívják és kérheted, hogy az Oysterre tegyék, az ára attól függ, hogy hány zónára veszed. Tehát úgy kell kérned, hogy a one day travelcard for ... zones please. Azon belül korlátlanul használhatod metróra, vonatra, buszokkal pedig minden zónában utazhatsz, azokon nincs zónakorlátozás.


Ellenőrizni többféle képpen lehet, hogy mennyi pénz van még rajta:

- a legtöbb állomáson, ha odaérinted a kártyád, akkor kiírja,

- minden állomásnál van autotamata, azon keresztül lekérdezheted,

- a pénztárnál is megnézik neked, nem kerül pénzbe és nem anyáznak érte

- kb fejben tartod mennyit utaztál - mondjuk ehhez már kell egy kis rutin meg árismeret. :D

2010. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oke koszi a valaszokat:) vasarnap erkeztem es meg minden olyan furcsa itt:))
2010. aug. 20. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!