Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába mennék dolgozni de...

Angliába mennék dolgozni de lassan megőrülök a helyzettől. Mikor lesz vége ennek a rémálomnak?

Figyelt kérdés

Már éltem kint de tavaly nyáron hazaköltöztem, gondolván itthon is minden jó lesz. Most már lassan fél éve nincs munkám, leszámítva néhány apróbb alkalmi melót. Az előző munkahelyemre várnának vissza, de rengeteg pénzbe kerülne most elindulni, illetve a vele járó macera sem elhanyagolható.

Lassan megőrülök hogy itthon sem találom a helyem és számításom, s közbe visszamenni sem tudok emiatt a búbánatos vírus miatt. Közben pedig szép lassan fogy a félretett pénzem. Azt nem szeretném megvárni míg alig marad belőle valami.


Igazábol nincs is konkrét kérdésem, csak ki szeretném adni magamból a gondolataimat mert másnak nem tudom elmondani. Esetleg annyi, így irónikusan, hogy mikor lesz vége ennek a drágalátos járványnak?!


2021. márc. 20. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Várj, hozom a kristálygömböm!
2021. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

A pontrendszernek meg fogsz felelni...????

Nem bántásból kérdem, de addig fölösleges a járvánnyal kapcsolatos intézkedéseket hibáztatni, amíg ne mtudod, hogy egyáltalán mehetsz-e (adminisztratív szempontok miatt)

2021. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

2

Gondolom van Pre vagy settlede a kérdezőnek.


Sokat nem tudsz tenni amúgy, én kint vagyok és hazamenni nem tudok,

tavaly előtt májusban voltam otthon, tavaly májusra tervetem a következőt, de azóta sem mentem a macera miatt. A F@sz kivan már velük

2021. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy éltem már kint. Mindenem megvan ami kell (NI number, bankszámlaszám, stb). Pre-settled is van.
2021. márc. 20. 17:52
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocs nektek, de nem bírom elviselni már ezt a tehetetlenséget, itt állok egy helyben, közben meg várnának kint de nem tudok menni. Hogyan süllyedhettünk idáig?! Persze én is hiban vagyok: minek kellett hazaköltözök!? Én barom.
2021. márc. 20. 17:54
 6/14 A kérdező kommentje:
3, te legalább addig is jó pénzt keresel amíg én itthon sehova nem haladok. Lennék a helyedben.
2021. márc. 20. 17:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos, teszteket ugyan csináltatnod kell, és katantén is van meg macera, de vannak gépek. Ki tudsz jutni
2021. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben inkább vállalnám most a kellemetlenségeket és mennék, föleg, hogy még munkád is biztosítva lenne.

A plusz kiadásokat hamar be tudnád hozni, annak meg, hogy MO-on ülsz és szenvedsz, semmi értelme, ugyanúgy fogy a pénzed, mintha befektetéd a visszamenésbe.

2021. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ahova én mennék oda nincs gép (Liverpool vagy Manchester). Londonba lenne de onnan eljutni a célba, kb annyiba kerülne mintha itthonról elindulnék telekocsi szolgáltatással. Súrolná a 100.000 Ft-ot. És még egy dolog amit nem írtam le: elkezdtem egy tanfolyamot ami már 100.000-be benne van. 2 hete lett volna a vizsga, de a korlátozások miatt folyton tologatják az időpontot. Most épp május közepe van megadva. De ki tudja ezt is tartani tudják e. Mindenesetre, ha kimegyek, biztosra tudnom kellene hogy haza fogok tudni jönni levizsgázni. Ez viszont most nem áll fent. Szóval bonyolult a helyzet.
2021. márc. 20. 18:55
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Ööö..... olyan jól kerestél, hogy egy utazást is nehéz kifizetni??
2021. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!