Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániából utazott be v.k.i...

Romániából utazott be v.k.i az országba a napokban, és hogyan léphet be az országba?

Figyelt kérdés

Szültem, nincs segítségem édesanyám szeretném ha jönne segíteni nekem egy-két hétre. A karantén nem lenne gond ugyaniss csak a házba lenne velünk.

Jöhetne-e?



2021. márc. 27. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia tippeket nem akarok írni neked, de ha nagyon hivatalos akarsz lenni, karatén van.

Én jövök megyek minden nap, sokféleképpen ki lehet kerülni, ide konkrét tippeket nem akarok írni, de gyorsan kitudod te is találni ha kicsit olvasgatsz, vagy netezel.

Osztrákba, szlovákba, románokhoz járok heti szinten, intézem a dolgaimat, mivel vállalkozó vagyok, de meglehet oldani mindig.

2021. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ha nincs tesztje akkor is átengedik?

Vagy az kötelező?

2021. márc. 27. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesom anyukaja jott at 2 hete vonattal, teszt nelkul. 1 honapja volt beteg, 2,5 hete oltottak (!). Siman beengedtek karanten nelkul
2021. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!