Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehetséges eljutni a Gyatlov...

Lehetséges eljutni a Gyatlov hágóhoz? Engednek oda külföldi civileket túrázni?

Figyelt kérdés

Szóval én egy őrült vagyok, aki őrültebbnél őrültebb helyekre akar menni Észak-Koreától, Amazónián át Grönlandig. Nemrég olvastam Gyatlov hágó sztoriját, gyorsan meg is kerestem hogy hol van a hágó meg az Otorten nevű hegy (a csapat túrájának tervezett célja). Meg is találtam a Google-n mindkettőt, de vajon odaengednek túrázni?


Amúgy tudtommal az Otorten hegy Manysi neve valami olyasmit tesz hogy Ne menj oda, amiből egyenesen következik hogy nekem mindenféleképpen pont oda kell mennem.



#urál #Gyatlov hágó #Otorten
2021. ápr. 21. 12:43
 1/1 D. Brasco ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint a hágót és környéket a mai napig csak engedéllyel lehet látogatni,tekintve hogy van pár katonai bázis attol a résztől nem messze.

Es az oroszokat ismerve erre biztosan nem fognak papirt kiadni,hogy te szeretnel oda menni mert tetszett a sztori az odaveszett rúrázókról.

2021. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!