Kezdőoldal » Utazás » Európa » Beutazás Németországba?

Beutazás Németországba?

Figyelt kérdés

Valaki írja le legyen szíves, hogy kell-e oltás ahhoz, hogy közúton belépjek Németországba. Tudom, hogy Magyarország már nem számít rizikós területnek és enyhítettek a feltételeken, de tudja valaki, hogy néz ki egy ellenőrzés a határnál?

Német rendszámú autóval mennénk (ill. megyünk, csak mehetünk-e...), tehát nem nagyon szúrnának ki velünk szerintem.

A konzuli szolgálat honlapján azt írják: Oltási/védettségi igazolás: Van.

Oltási kötelezettség: Nincs.

Most akkor ezt értelmezze valaki! Örülnék, ha olyan írna, aki/akinek a valakije gyakorlatban is jön-megy No. felé.



2021. jún. 2. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi egesz karanténba zokkeno mentesen jártunk magyar rendszámmal csak teszt kellett, de egyszer nem vettek ki ellenőrzésre ...

mi 3 hete jottunk at, meg azota is kapok smst h kövessem a karanten szabályokat ...

azt gondolom semmi felnivalotok nincs nemet rendszámmal


amugy Munchenbe mar a sorkertbe se kell teszt sem nem hogy oltási igazolas

sokkal lazábbak itt :)

2021. jún. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En kethetente jarok CH rendszammal Nemetorszagba, baratom pedig ugyanilyen sürün D rendszammal Svajcba. Egyszer lettem megallitva, es megkerdeztek, hogy hova megyek. Maris intettek tovabb. Kelet Europai rendszammal nem biztos, hogy zökkenömentes lenne mindig. De az esetek 90 %-ban nem is all senki a hatarnal.
2021. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sem oltás, se karantén, se teszt.
2021. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kedvesek vagytok! :)
2021. jún. 9. 01:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!