Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliából hazautazáskor...

Angliából hazautazáskor jelenleg mi a gyakorlat a Covid járvánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Magyar állampolgár nem szeretne 10 napot karanténban tölteni. Jól tudom, hogy az angliai tesztet nem fogadja el Magyarország? Mi a megoldás? Rögtön teszt a reptéren? A karanténba felvétel akkor is megtörténik?

2021. jún. 16. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Esetleg ha méltóztatnátok beoltatni magatokat, jobb hellyé válna ez a világ.
2021. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Pontosan azért is jön haza 7 hónap után, hogy megkapja az oltást , kedves hozzászóló.

Akkor is jobb hely lenne a világ ha nem lennének ilyen rosszindulatú emberek mint te !

2021. jún. 16. 12:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2021. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3#

Hálásan köszönöm :) Minden kérdésemre választ kaptam a linken.

2021. jún. 16. 13:08
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Ne haragudj a kioktatásért, de egyetlen szóval nem írtad le, hogy oltás miatt jön haza az illető.

Egyébként ha már hónapok óta ott mosogat, miért nem ott oltatta be magát?

2021. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
De tenyleg, aki kint elt, jogosult az NHS-tol oltasra.
2021. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5#

Nevetséges vagy, csak sajnálni tudlak...


Egy magyar Angliában csak mosogathat?

Az Illető egyetemista a világ egyik legjobb egyetemén Cambridge-ben. Most végez a vizsgáival és amint lehet itthon beoltatja magát. A kollégiumban egyébként hetente tesztelték, ne aggódj.


Miért vagy ilyen rosszindulatú?

2021. jún. 16. 14:07
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Elhiszem a történetedet, de nem valahogy mindig rossz végkövetkeztetésre jutsz és engem vádolsz rosszindulattal.


Eddig az derült ki, hogy van valaki, aki állítólag annyira okos, hogy a világ 10 legjobb egyetemének egyikén tanul. Ott is él. De annyi esze sincs, hogy a konzuli szolgálat oldalát felüsse. Képtelen egy önálló guglizásra.


Aztán azt is megtudtuk, hogy oltásért jön haza, mert odakinn ebben a híres nevezetes iskolában senkit nem oltanak. De ez is csak véletlenül derült ki.

2021. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért gondolod azt, hogy ott él? Egyetemre jár, ahonnan kéthavonta a szemeszterek végén hazajön, csak most a vírus közbeszólt. Nem csak az oltás miatt jön Magyarországra, hanem azért mert nyári szünet lesz. Oké, te ezeket nem tudhattad, de akkor miért osztod az észt?


Az, hogy én utánakérdeztem ennek a témának, még nem jelenti azt, hogy a másik nem képes erre, csak nekem van most erre időm.


Feltettem egy általános kérdést, amire meg is kaptam a választ (nem tőled). A részleteket nem írtam le, mert a kérdés szempontjából nem volt fontos.

Te szóltál be rögtön a legelején!

2021. jún. 16. 15:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennek azért kicsit kamuszaga van, még akkor is, ha nem. főleg, hogy mostantól már a 21 év fölöttieket is lehet oltani az NHS-en keresztül és elkezdték a gyerekek oltását is. Ha az ismerősüd az NHS-en keresztül oltatna, megúszná ingyen, ezt sosem értettem, hogy ezért miért is kéne Magyarországra repülni. Ott van tanulóviszonya, ott regisztrált
2021. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!