Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy lehet most Ausztria...

Hogy lehet most Ausztria kijutni? Milyen tesztet kell csináltatni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Konzuli szolgálat weboldala!! Még mindig...
2021. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es!

Kérdező nem erre volt kiváncsi, hogy idehányod minden kérdés alá ezt a szövegedet.

Többféleképpen kitudsz menni, attól függ mi a cél.

-Munkaszerződéssel -7 napos antigén vagy pcr teszt kell.

-Ha csak kiakarsz menni körbenézni,ELVILEG regisztráció kell osztrák beutazásról,de mikor még mész, akkor se kell teszt, utólag is belehet mutatni, egy napod van rá, bármelyik gyógyszertárban vagy felállított mintavételi helyen, ingyenesen megcsinálják.

- Harmadik opció, amit én is meg sok határmentén élő csinál, csak úgy kimegy.megvan melyik határátkelőn van csak névleges határellenőrzés, vagyis ott vannak a rendőrök, de nem kérnek semmit, max megkérdezik hova mész.HA és ismétlem ha(én eddig még ilyenbe nem futottam bele),mégis alaposabban kikérdez egy osztrák határellenőr, semmi probléma, utólag is szabad és lehet regisztrálni, csak ezt elsőnek elfelejtik megemlíteni, és utólag is bemutathatod a tesztet, amit ingyen elvégeznek.

2021. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

En mint sima magyar kimegyek és Ausztriában ingyen csinálnak nekem tesztet minden nélkül?

Szerintem nem így van, legalábbis sehol se láttam ilyet. Pedig kapóra jönne nekem nagyon, ha tudja vki kérem erősítse meg hogy van ez, köszi !

2021. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!