Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol vannak Európában olyan...

Hol vannak Európában olyan tengerpartok, ahol lehet kagylókat gyűjteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem nagy mennyiséget, egy befőttes üvegnyi kagylót szeretnék maximum gyűjteni. Jövő évi úti célnak tudtok ajánlani valamit?

Köszönöm!


2021. júl. 5. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Szinte bárhol...
2021. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Leginkább a tengernél.
2021. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon humorosak vagytok, köszönöm
2021. júl. 5. 17:31
 4/11 D. Brasco ***** válasza:
13%
Ennyire komolytalan és kretén kérdést is ritkán olvasni itt.........
2021. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Azt tudnod kell, hogy sok országban komoly büntetés jár érte.

Pl.:

[link]

2021. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
3: MINDEN tengerparton van kagyló. Mit nem lehet ezen érteni...????
2021. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Minden tengerparton van, csak sok helyen lehajolni sem érdemes értük.

Szép kagylókat találhatsz viszont Görögországban, de ha biztosra akarsz menni, akkor baromi szép és színes kagylókat lehetett találni Riomaggiorén.

Általában hullámzás után, v. hajnalban érdemes még kimenni a partra.

2021. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Ezek az edi nagykepu valaszok rohadt nagy utazasokrol tanuskodnak. Atlanti-oceanbol sajnos max tormelek jon ki, es tudom, hogy van kagylos tengerpart, de hogy se Ligurian, se a Rivieran, se azokon a spanyol szakaszokon nem voltak kagylok, amerre megfordultam, az biztos.
2021. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi normandiában találtunk nagyon szépeket, a partraszállás helyszínei közül a gold és a juno beach szakaszán (bocs a hülye körülírásért, nem vagyok egy földrajztehetség). állítólag mont saint michelnél is sok van dagálykor, de mi pont akkor mentünk, amikor megszökik a tenger, és egy hétig vissza se jön partközelbe (mi sem tudtuk hogy van ilyen, pedig ott nagyon látványos az árapály, megéri látni, csak nézz utána, mikor nincs...)
2021. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországban eddig Veneto, Emilia Romagna, Puglia, Szicília és Calabria tengerpartján voltam, Calabriaban van szerintem eddig a legszebb és sok ott a kagyló.
2021. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!