Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcsnál kérik a horvátok a...

Barcsnál kérik a horvátok a tesztet?

Figyelt kérdés
Van egy átesettségi igazolásom vérvételből. Azzal fogok bepróbálkozni a határon, hátha átengednek. Sokan írták, hogy a horvátok nem kértek tőlük semmit. Volt olyan, akit visszaküldtek?

2021. júl. 12. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem játszanék ilyennel. Miért jobb szétizgulni magad? És vállalni a kockázatot hogy majd nem engednek át? Ahelyett, hogy csinálnál egy rohadt tesztet? ennek az átesettségnek is megvannak a szabályai és a maga buktatói is, de pontosan nem tudom mely részét fogadják el.

Viszont feltételezem hogy neked antitest vizsgálatod van, na azt sehol se fogadják el, nem csak Horvátországban.

2021. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

" És vállalni a kockázatot hogy majd nem engednek át? Ahelyett, hogy csinálnál egy rohadt tesztet?"


A kérdező a szuribeszarik konteós alfajába tartozik és meg van győződve arról, hogy a teszttel is beültetnék neki az 5G nanochipet, azért :D

2021. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meggyőződve arról, hogy 5G-t ültetnek be, egyszerűen nem bízok senkiben, főleg a mai világban, ezért nem kockáztatom, hogy egy ki tudja mit tartalmazó pálcával túrkáljanak bennem. Szerintem semmi sem kötelező. Ha nem akarok tesztet, akkor megpróbálkozok a vérvételes papírral, hátha átengednek. Kíváncsi voltam arra, hogy átengedtek-e valakit vele.
2021. júl. 13. 00:13
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha meg nem engednek át, akkor otthon maradok, de legalább nyugodt leszek, hogy nem nyomtak belém valami vackot.
2021. júl. 13. 00:15
 5/11 scamdemic ***** válasza:
74%
Egyetértek, én sem teszteltetnék egy etilén-oxidot tartalmazó pálcával, amin még ki tudja, mi van ezen kívül...
2021. júl. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
"Semmi nem kötelező". Így van, Horvátországba menni se az. Nem csak a határon ellenőrizhetnek ám, azon kívül tartsuk már tiszteletben a horvát törvényeket, ha oda akarunk menni! Annak is nézz utána, hogy mi van, ha lebuksz!
2021. júl. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem kötelező, viszont nem én döntöttem a horvátországi nyaralásról. Igaz, nem kellett volna ilyen helyzetben elfogadnom, hogy külföldre menjek én is.

Ha meg sem próbálkoznék átmenni, az rosszul esne a többieknek. Ezek után biztos, hogy nemet mondok a külföldi útra.

Elég kellemetlen ez a helyzet. Ha 16-án eltörlik a korlátozást, akkor megyek akkor.

Arra meg tényleg kíváncsi lennék, hogy mi történhet, ha lebukok.

2021. júl. 13. 08:18
 8/11 anonim ***** válasza:

15.-én!

De mivel folyamatosan emelkedik a covidosok száma ezért még korán sem biztos.

2021. júl. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem fogják eltörölni. Vagy szigorítás lesz vagy meghosszabbítottják ezt.
2021. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
#5, akkor feltételezem életedben egy darab banánt nem voltál hajlandó még megenni? :) Vagy a nagy Google- és Facebook-alapú szakértelmed arra már nem terjed ki, hogy azt mivel utóérlelik? :DD
2021. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!