Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért mondják sokan, hogy...

Miért mondják sokan, hogy Horvátországba menni nyaralni gáz?

Figyelt kérdés
Hogy ha tengerhez akar az ember menni, akkor bármi jobb a Mediterráneumban, mint a horvát tengerpart? Szerintetek sem olyan jó hely?

2021. júl. 18. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

Ilyet utoljára 20-25 éve hallottam, amikor még problémásabb volt az infrastruktúra.


Horvátország a többi mediterrán üdülőhelyhez képest kifejezetten gyönyörű, marhaságot beszélt az, aki ezt mondta. Ha már "cikit" kellene mondani, akkor azok a görög, spanyol és portugál turistagettók lennének.

2021. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon jó és szép helyek vannak. csak a sok bunkó honfitársam miatt nem szeretem, úgy vettem észre a legalja megy oda főként. vannak drágább helyek is horvátországnam ott kevesebb a bunkó. egyébként nem gáz odamenni.
2021. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon felkapott a magyarok körében, ezért az olyan típusú emberek, akik szeretnek "menőzni" a nyaralásaikkal, cikinek tarthatják, mert nem elég exkluzív. Akit ez nem érdekel és csak szeretné jól érezni magát a tengerparton, annak Horvátország semmivel sem rosszabb, mint más üdülőhelyek Európában. Bunkó nyaralók is sajnos mindenhol megtalálhatóak, maximum nem honfitársak lesznek, hanem mondjuk Mallorcán német fiatalok vagy Portugáliában angol alkoholisták. Erre megoldást jelent a főszezon elkerülése például.
2021. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Akik szerint HO gáz, azok hová mennek...?? Jesolo-Bibigyó-stb....???

Na ahhoz képest HO legkisebb tengerparti faluja is sokkal jobb!

2021. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Most jöttem vissza a napokban.

Nem is értem a kérdést./?/A horvát tengerpart a világ legszebb tengerpartjai közé tartozik a szigeteivel,tagoltságával,és tisztaságával.Rengeteg olasz is azért választja,mert sokkal szebb,mint a homokos,tagolatlan Olasz-Adriai rész.

2021. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Annyira nem az, szerintem Bulgária sokkal gázabb. Az tényleg olyan mintha a balcsin lennél, posvány a víz, lepattant szocreál üdülők.
2021. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bulgária,az nagyobb gáz.Sokkal piszkosabb is,elég sok szocreál dolgot lehetett mindmáig ott megfigyelni.Én mondjuk régebben voltam,akkor ott semelyik autón nem volt ablaktörlőlapát,mert mindenkiét azonnal ellopták.Valoszinüleg hiánycikk lehetett,bár ott nyáron ritkán esik az eső./?/ Hát ez tényleg gáz.
2021. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ilyet max az instagram kitartott nők mondanak. Horvátország gyönyörű, az adria főleg
2021. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Hidd el a menő influencerek is megfordulnak már arra, ha esetleg ezen múlna a közéleti elfogadottsága. A horvát tengerpart szépsége még Amerikáig is eljutott, ott aztán végképp menő ha valaki eljut ide nyaralni.
2021. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
83%
Legyünk őszinték, nem a szép tengerpartért megy annyi magyar Horvátországba, hanem mert ez a tenger van legközelebb hozzánk, fél napi autózással elérhető, és meg lehet buggyantani az autót krumplival meg párizsival, hogy "ócsón" jöjjön ki az ember. Gazdagok meg oda könnyen le tudják vonszolni a Jet-Skijüket. Azt nem mondanám rá, hogy gáz hely, de nekem egyszer bőven elég volt Horvátország, semmi olyan nem láttam ott, amiért valaha visszamennék. Igazság szerint megérkezésünk után másnap legszívesebben hazajöttem volna, de akkor már ki volt fizetve a szállás... Mi vonzó lehet a lebetonozott tengerpartban, ahol úgy lehet bemenni a vízbe létrán, mint egy medencébe? Horvátok arrogánsak, turisták egy része meg bunkó. Ehhez hasonló mondjuk Costa Brava volt. De általánosságban elmondható, hogy csakis szigetre érdemes menni, azoknak teljesen más a hangulatuk, a lakosságuk és a közönségük. Ebben az értelemben mégis csak gáz Horvátország...
2021. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!