Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazik mostanában valaki...

Utazik mostanában valaki Olaszország Veneto tartományba (Velence környéke)? Hogyan kell az egészségbiztosítóhoz bejelentkezni?

Figyelt kérdés

Lombardiához bezzeg van f_sza kis online kitölthető kérdőív, de Venetohoz csak olasz telefonszámot találtam, meg egy 6 oldalas pdf fájlt olaszul. Ez utóbbival most google fordítóval próbálok megküzdeni.

Van esetleg valakinek friss tapasztalata? Hálám örökké üldözné.


2021. júl. 19. 14:22
 1/1 anonim válasza:

Üdv.


Nem tudom, aktuális e még, de ez engem is érdekelt, csak mi Szicíliába készülünk. Ott is ugyanez volt a honlapon csak egy telefonszám, ami ki se csengett, a honlapon meg olasz nyelvtudás hiányában nem tudtam eligazodni. Megkérdeztem a konzuli szolgálatot telefonon, hogy hogy lehet megoldani, de azt mondták, hogy nem mindenhol kell már bejelentkezni, azt ott helyben kell megkérdezni a határnál vagy az ottani repülőtéren, hogy kell e jelentkezni és hol. Tehát lényeg, hogy az út előtt nem kell ezzel foglalkozni. Az online regisztrációt kell előtte elvégezni. Nekem ezt mondták a konzuli szolgálaton.

2021. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!