Kezdőoldal » Utazás » Európa » Friss tapasztalatokat kérhetné...

Friss tapasztalatokat kérhetnék gyalogos átkelésről Párkányba, illetve vissza?

Figyelt kérdés

Mennyire volt időigényes? Az eHranicán megadott szlovák címmel kapcsolatban tettek fel kérdéseket, ha rövid látogatásról volt szó?


Párkányban milyen a légkör, mi van nyitva?


Előre is köszönöm szépen.



2021. aug. 1. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, védettségi igazolvány mindenképpen fog kelleni, ha a rendőrök megállítanak. De saját tapasztalat alapján a gyalogosokat nem szokták megállítani, még az autósok közül se mindenkit. Igazából nincs vesztenivalód, ha nincs védettségid, és megállítanak, akkor maximum visszafordulsz. Az ehranicaval nem tudom mi a helyzet külföldiként, hogy őszinte legyek.


Párkányban amúgy ugyanúgy nyitva van minden, de beltéren és tömegközlekedésen a maszk még kötelező!

2021. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, védettségi igazolványunk van, igazából az ehranica a necces, mindenképpen meg kell adni egy szlovák címet, mi meg csak ügyintézni mennénk. De állítólag bank, ilyesmi címe is megadható, remélem, tényleg nem lesz gond vele.
2021. aug. 1. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Én eddig kerékpárral mentem át több alkalommal is Szlovákiába (köztük Párkánynál is), sosem kértek semmit, nem is láttam kint semmi rendőrnek látszó embert.
2021. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!