Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba pontosan milyen...

Németországba pontosan milyen antigén tesztet fogadnak el beutazás esetén?

Figyelt kérdés
A Konzuli Szolgálat oldalán ez olvasható: "A beutazás időpontjában 48 óránál nem régebbi in-vitro antigénteszt (tehát öntesztet nem fogadnak el), vagy 72 óránál nem régebbi, nukleinsav kimutatásán alapuló teszt (PCR, LAMP, TMA)." Nem igazán értem, hogy az in vitro antigénteszt pontosan mit is jelent. Egy csomó tesztállomást, klinikát, rendelőt felhívtam, hogy én ilyet szeretnék, de mindenhol csak azt mondták, hogy gyorstesztet tudnak biztosítani. Most akkor az in vitro antigénteszt az a sima antigén gyorstesztet jelentené? Köszi előre is a segítséget!

2021. aug. 3. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a PCR tesztet fogadják el, a gyorsteszteket nem.
2021. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! De az in vitro antigénteszt az pontosan mit is jelent? Valószínűleg PCR tesztet csináltatok, de egy klinikán, tesztelőállomáson se tudták megmondani, hogy mi a különbség az antigén gyorsteszt és az in vitro antigénteszt között.
2021. aug. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!