Kezdőoldal » Utazás » Európa » Gorogorszagban milyen arak...

Gorogorszagban milyen arak vannak? Paraliaba szeretnek menni nyaralni milyen hely?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó hely,de drága.netem vannak fórumok ha google ba beirod akkor sokan irjak h ott vOLTAK.
2010. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi 2 éve voltunk ott, és nekünk nagyon tetszett! Annyira nem drága hely, csak a megfelelő éttermet kell megtalálni, ami nem biztos, hogy a főúton van. Mi nagyon finomakat ettünk kint és fantasztikus 10 nap volt.
2010. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én voltam ott, úgy 7 éve.

nekem nem tetszett, voltam már több helyen is, ami sokkal szebb volt, de ha először mentek tengerpartra, akkor biztos maradandó élmény lesz:)

az árak: a kaja kicsit több, mint nálunk, de halakat megéri enni, ha szeretitek. húst/felvágottat nem nagyon lehet ott venni, szóval ha főzni akartok, akkor vigyetek konzervet vagy otthon főzzetek és fagyasztva vigyétek el.

de mint mondtam, annyira nem vészesek az árak, gyros kb olyan áron van, mint itt, de finomabb:D

ha akartok onnan menni kirándulni, akkor a Meteorákat ajánlanám. érdeklődjetek majd az idegenvezetőnél :)

2010. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!