Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire biztonságos jelenleg...

Mennyire biztonságos jelenleg összezárt közösségben autóbuszos körutazáson részt venni?

Figyelt kérdés
Ki mit gondol erről?

#buszos utak és a Covid
2021. aug. 14. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha mindenkitől megkövetelik az oltást, akkor aránylag alacsony, de nem nulla a kockázat. Ezzel együtt engem tuti nem vonzana egy ilyen utazás, a busz arra való, hogy elvigyen a reptérre vagy a vasutallomasra.
2021. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz,én is filózom hogy elmenjek-e egy rövidebb útra,de nem vagyok meggyőződve ennek a teljesen veszélytelen voltáról.

Hiába, az utazási irodák szerintem elbagaterizálhatják az objektív veszélyeket,azért ezek létezhetnek.

2021. aug. 14. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Amikor érdeklődsz náluk, akkor azt is meg tudod kérdezni, hogy kötelező-e az utasoknak pl. az oltási igazolás.

Ha megkövetelik, akkor nincsen félnivalód.

Viszont ha nem, akkor felejtős.

2021. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Oltott ugyanúgy fertőzhet. Maradj otthon vagy menj egyedül
2021. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2021. aug. 14. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha regimodi busz lenne, ablak nyitva, oke lenne. De a klima kavarja a levegot, ahogy repulon, modern irodaban, szoval kockazat.
2021. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha be vagy oltva, akkor szerintem nagyobb az esélye, hogy buszbalesetben halsz meg, mintsem a covidban. 1-2 válaszolónak eléggé el van tévedve a kockázatvállalása.
2021. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!