Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül legolcsóbban...

Mennyibe kerül legolcsóbban Párizsba utazni vonattal oda-vissza 2 szemèlyre? Nem feltétlen oda-vissza jeggyel csak a visszavezetö utat is beleszámítva?

Figyelt kérdés
Lehetöleg jobb a minèl olcsòbb de úgy átlagba mennyiböl oldható meg ez legolcsóbban? Mennyi idö az út? Repülö kizárva és a busz/bármi màs is. Koronavírus alatt változtak a jegyárak?

2021. aug. 14. 20:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mennyi idö kb az ut Budapeströl? 14 órànàl valamivel rövidebben is megoldható?
2021. aug. 14. 20:15
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
A google egy okos találmány.
2021. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
A koronavirus miatt inkabb feljebb mennek az arak...Kozvetlen vonat nincs, 2 vagy 4 atszallassal talaltam. Az ut 14 ora 44 p, 107 ezer ft egy főre oda. Oda-vissza 214 ezer egy főre, kettőre 428 ezer.
2021. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom de ennél olcsóbbak nincsenek? Ezt én is megtaláltam de valami 100-200 ezerből kijövő nincs?
2021. aug. 14. 21:51
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Az ennél olcsóbbat repülőnek hívják.
2021. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért ilyen drága? Olaszországba 30000-ből is kijön 2 -főnek oda-vissza a szomszédos nagyvàrosokba pl Pozsony, Bécs szintén. Ok hogy Párizs messzebb van de hogy majdnem 14-szer többe kerüljön annyival azért nem.
2021. aug. 14. 22:31
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Menj repülővel, és nem lesz ilyen problémád!
2021. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Párizs-Beauvais Európa egyik legolcsóbb reptere, hülyének kell lenni ahhoz, hogy feladott poggyásszal is többet fizessen az ember a retúrjegyért, mint 30 ezer. Ráadásul azt még nem is kell kirívóan korán, vagy akciókat vadászva foglalni.


Amúgy felosztod az utat két-három olyan részre, aminek értelme is van és úgy veszed.


Budapest-Zürich Sparnight-jeggyel 100€ oda-vissza (vagy 60, ha képes vagy az éjszakai vonatot egy széken kibírni, de az szörnyű).


Zürich-Párizs az SNCF oldala szerint holnapra 78, legjobb áron 3 hét múlvára meg 49€ egy irányba, naponta 13 vonatpárral.


Tehát 200€-ból kijön a vonat, ha nem egy jegyen veszed az egészet. Mondjuk a világbajnok forintnak köszönhetően már az is 75 ezerhez feletti, és akkor még egy darab csokit nem vettél sehol.

2021. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak vonattal jöttem haza Párizsból, 1 hetes Németországi megállóval. Az árakra már nem emlékszem, de Franciaországon belül használd az Ouigo vonatot, az árazás úgy működik mint a fapados repülőknél. Mi időben foglaltunk, és a Párizs-Strasbourg vonat így 15 euró volt személyenként és max. 2 óra hosszú volt. Ott átsétaltunk a német Kehl városba (villamosozni is lehet), és úgy belföldi német jegy Münchenig sokkal olcsóbb volt, onnan pedig Railjettel jöttünk Budapestig. Időben mindenképp tovább tart, de szerintem egy közbenső szállással megoldható, mi is így csináltuk, csak ugye egy hétig tartott Németországban. Gondolom most a koronavírus miatt kicsit komplikáltabb lehet a helyzet, amit én írtam még 2018-ban volt. Az összes jegyet online vettük.
2021. aug. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es ez legkevesebb mennyi idő alatt oldalható meg? Mindegyik vonaton volt légkondi? A railjethez képest milyen a többi? Jobb vagy rosszabb?
2021. aug. 16. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!