Kezdőoldal » Utazás » Európa » Október végén a görög tengerpa...

Október végén a görög tengerparton még strandidő van, illetve kellemesen meleg a tenger a fürdéshez, vagy már ott is hűvös az időjárás?

Figyelt kérdés
Eléri a tenger vize a 25°C-ot október végén a görög tengerparton, és a levegő hőmérséklete is elég meleg ahhoz (legalább 28°C), hogy strandolni lehessen?

2021. aug. 27. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy Kréta vagy Korfu.
2021. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a legmelegebb részeken is 20-22 fokos a víz. Belemenni bele lehet de ha kint nincs legalább 24-25 fok akkor nem túl kellemes.
2021. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Krétán még nem. De Korfu, Zakynthos, Kefalonia és Lefkada ilyenkor felejtős.
2021. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

25 fokos víz a nyár közepén van, nem október végén.


Mégis hogy gondoltad ezt?

2021. aug. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

4

Vannak ilyen fogalmatlan emberkék akik szerint Görögország már a trópusi övezet. Sajnos a gyenge oktatás miatt sok ilyen rohangál szabadlábon.

2021. aug. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz strandidő és a tenger sem lesz alkalmas fürdésre.Kréta déli részén még biztos kellemes lesz az idő októberben is,de nyári kánikulára már ne számitsál.
2021. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeptember végén voltam Thassoson,de már a helyiek pulcsiban voltak és rajtunk röhögtek ,hogy fürödtünk a nem túl meleg tengerben.
2021. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nagyban függ a tényezőktől hová megy az ember milyen akkor az idő. Én voltam Mykonoson ,ahol fürödtem, de már nem volt kellemes a víz. Cypruson pedig pont jó volt a víz hőmérséklete.
2021. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeptember végén Korfu, Zakynthos még bevállalható, október végére inkább Rodosz, Kréta vagy Ciprus. Tapasztalat. Arra azért készülj fel, ha lemegy a nap, akkor hideg lesz.
2021. szept. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!