Kezdőoldal » Utazás » Európa » Október végén/november elején...

Október végén/november elején szerintetek lehet majd utazni?

Figyelt kérdés
Tudom, előre nem lehet még tudni, de ti mit gondoltok? Janssennel vagyok oltva, így az nem okozhat problémát, de kíváncsi vagyok, hogy szerintetek lehet-e majd oltottként utazni a negyedik hullám csúcsán? Spanyolország lenne a cél.
2021. aug. 28. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Oltottként valószínűleg lehet majd.
2021. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Most is lehet.
2021. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem valószínű. Az oltás nem sokat ér a delta ellen.
2021. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Hármas, te bármikor otthon maradhatsz.


Data so far suggests efficacy rates of approximately 67 percent for the J&J vaccine, 66 to 95 percent for the Moderna vaccine, and 42 to 96 percent for the Pfizer-BioNTech vaccine.


Ez a nem sokat értől azért egy hangyaf*sznyival több.


Jó rettegést a sarokban!

2021. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
42% tehát vagy hat vagy nem de inkább nem?
2021. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
42-től 96-ig. Igen, mivel te rettegni akarsz a vírustól, ezért egyből a 42-t szúrod ki. Másik kérdésnél is leírtam már, hogy 9 országban voltam, mióta kitört a Covid járvány. Egyszer sem kaptam el. Édesanyám egy igen forgalmas élelmiszerüzletben dolgozik, jó ideje már ugye maszk nélkül járnak be az emebrek, szintén nem kapta el. Be vagyunk mindannyian oltva. Megengeded, hogy ne fossuk össze magunkat? Október végén tervezek a 10. országba menni, és ha lehet megyek is. Remélem te addig naponta monitorozod, hogy most 12 vagy 22 új fertőzött van-e. Ja, és ne felejtsd el minden utazós kérdés alá odakommentelni, hogy VILÁGJÁRVÁNY VAN!!!!!
2021. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Most elorenezve elofordulhat, hogy nem. Ha tele lesznek a korhazak, akkor lezarnak.
2021. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám, hogy pont Spanyolországba , de szinte biztos vagyok benne, hogy valahová lehet majd utazni oltottként. Ajánlom figyelmedbe Mexikót, most ilyen 350000 Ft körül lehet teljes egyhetes cancúni pakkokat foglalni, annyira ki vannak éhezve a turstákra.
2021. aug. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!