Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a kedvenc európai...

Melyik a kedvenc európai városod/városaid? Miért?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nürnberg - ha megnézed, neked is egyértelmü lesz a miért.
2021. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Párizs - A kedvenc várom. Gyönyörű. Az utcán sétálgatni is olyan, mintha egy francia filmben lenne az ember. Mindig libabőrös leszek, mikor meglátom az Eiffel-tornyot.


Palermo - Remek klíma, finom ételek, igazi dél-olasz hangulat, sikátorokkal. Finom ételek. Elképesztő strand Mondelloban.


Krakkó - az óváros miatt, illetve a lengyelek tényleg komolyan gondolják a lengyel-magyar két jó barátot.


Tallinn - a középkori óvárosa miatt.


Helsinki - Imádnék itt élni. Gyönyörű az építészete. Látszik az általános jólét. Az emberek jókedvűek, nincsenek befeszülve.

2021. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Tallin szép óváros

Szarajevó kellemes hangulat

La Orotova kellemes hangulat

Trapani kellemes hangulat

2021. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Lyon pl. Mert volt benne ismeros Budapest filing is meg mediterran is, meg pici Parizs. Nagyvarosias terek, hidak, epuletek kisebb meretben. Ket parhuzamos folyopart rengeteg hiddal es osszeborulo fasorokkal. Nyaron a deli veron tudtam arnyekban menni.

Ismeros is es ismeretlen is. Negyven evesen ereztem, itt szeretnek egyetemista lenni egy masik eletben.

2021. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Megnézegettem amiket írtatok, valóban nagyon szép, régi, hangulatos középkori városok.

Köszi szépen.

2021. szept. 2. 19:42
 6/11 D. Brasco ***** válasza:
10%

Nekem Szekszárd,

Mert ott a sex hard.

2021. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6# szakadok 😆

engedd ki a fáradt gőzt troll haver

2021. szept. 2. 20:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig gyakorlatilag mindenhol jól éreztem magam, ahol jártam, de a szívem csücske Varsó. Ha csak tehetem, visszajárok. Lenyűgöző a történelme is (ahogyan a semmiből építették újjá az óvárost az eredetire megszólalásig hasonlító módon), a sokoldalúsága. Karnyújtásnyira vannak a nagyon menő felhőkarcolók az óvárostól, a folyóparttól, a parkoktól. Az emberek kedvesek, minden olcsó, az ételek finomak. A 2. metróvonaluk pedig döbbetenetesen jól néz ki :)
2021. szept. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Szarajevó, mert ott minden van ami miatt lehet szeretni egy város. Sokféle kultúra, jó konyha, jófej emberek, et cetera.


Kijev hasonló okokból, plusz Csernobol szerintem alapélmény.


Amszterdam, Nizza, Dublin és Stockholm azok a nyugati városok, amiket tudok szeretni.


Budapest meg az a hely, amit Európán belül nem nagyon tudnék másra cserélni.

2021. szept. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lisszabon. Imádom a hangulatát, azt, hogy nincs agyonnyomva turistákkal, a város és a kilátás is gyönyörű számos pontjáról. És jó a kaja. :-)
2021. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!