Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szept.6. án mennénk görögbe,...

Szept.6. án mennénk görögbe, paraliára.2hét 65000ft-ért apartmanba, önellátással szerintetek drága?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha repülővel mentek még rájön az illeték, úgy már majdnem 100.000.és ezért csak szállást kaptok utó- szezonban. Hát nem olcsó. A teletex-en vannak last minit utak, hasonlitsd össze.
2010. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

hát az első válaszoló nagyon el van tévedve :D szoktál te külföldre menni?:DDDDD


igen, olcsó.

2010. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

az első válaszolón én is csak néztem.


ez nagyon olcsó, de ugye ott most gazdasági válság van, szóval azért csak óvatosan Görögo-al!

2010. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mi is néztünk szeptemberi görög utat, de atraktuk előszezonra, vagyis májusra. Mi egy hétben gondolkodunk, ami úgy 25-28 ezer forint. Ebben benne van a szállás és az út, de nincs semmilyen ellátás. Szerintem jó áron van, és olyan lehet mint a tiétek, csak dupla annyi idő. :) De gondolom az utazás a ti áratokban is benne van.. ?
2010. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hétre kb. 70-80ezer forint a reális ár apartmanért.
2010. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen minden évben megyünk külföldre, hála Istennek. A teletex-en szoktunk utat keresni, az rtl keresőjén. 401-es az utazási oldal. Euro-travel, még 20 ezerért is van last minit.Nézd meg. Mindig Velük megyünk, baj még soha nem volt.Persze A Neckermannal ez lehet l00 ezer is.
2010. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Busszal megyünk.De már nincs válság görögben.
2010. szept. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!