Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek megéri 18 évesen...

Szerintetek megéri 18 évesen kimenni külföldre Pl. Angliába?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Innen bárhova megéri kimenni bármikor bárkinek.

De Angliánál sokkal jobb helyek is vannak...

2010. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ne menj el.Jön a radikális adócsökkentés meg kerítés kolbászból.
2010. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Igen!!!!!!! Menj ki!
2010. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
77%
Ugye már pakolsz, azért nem írsz? :D Menj, menj, meg se állj, ha nincs, ami visszatart!!! Nekem sajna van... MÉG!!! De amint nem lesz, megyek innen... spec akárhova... csak innen el.
2010. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Igen , megéri ha van pénzed amivel kezdetben kifizeted a kiadásaidat, és ha nem vagy finnyás és akár kitchen porternek ---mosogatónak is elmennél , mert másnak nem valószínű hogy felvesznek ha nincs valami képzettséged, sőt ha van akkor se valószínű hogy felvesznek gyakorlat nélkül sajnos.
2010. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Au-pair-kedni mennél ki, nem? Én jövőre megyek Németországba, már van is családom (ahol a nővérem volt anno)... Nővérem nem nagyon tudta a németet ( kb. eltudott beszélgetni a családdal ), de mire hazajött ( fél év után! ) perfekt lett... Azóta némettanár. :-) Szóval ez motivál engem igazából! :-)

Menj ki szerintem!!!!!!!!

2010. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is megyek 1,5 év múlva.. De már ma mennék ha lehetne :(
2010. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oké,köszi a válaszokat.

Egy barátnőmmel szeretnénk ki menni és inkább ott szeretnénk dolgozni meg ilyesmi,de nem tudjuk hogy most gimi után rögtön menjünk ki és ott kinn tanuljunk szakmát, vagy azt még itthon kéne elvégezni,és utána kimenni.

2010. szept. 4. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Angliáról csak lebeszélni tudlak. Iszonyatosan putri hely, ráadásul az idő mindig szar. De ha el akarod rontani az életed, irány Anglia :)
2010. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előzőnek: végtelenül ostoba vagy, teljesen szubjektív, hogy kinek melyik ország tetszik!!
2010. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!