Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova költözzek,hogy nyugodt...

Hova költözzek,hogy nyugodt életem legyen már?

Figyelt kérdés

Ausztriába költöztem 3 éve,de itt ez a nyomorult vírus,és már évek múlottak el a huszas éveimből! Elegem van ebből a helyzetből. Nem mehetek egy zoknit se vásárolni. Normális ez? Hova költözzek már,hogy megszabaduljak ettől a lehetetlen helyzettől és a rettenetesen sok bugyuta embertől?

Hova vezet ez az egész? Tegnap a munakhelyemen egy FELNŐTT férfi egy 15 éves fiúval veszekedett,és meglökte,majdnem megütötte mert nem szerette volna az orrára tenni a maszkot. Normálisak ezek? Meddig megy még ez? Hova tart mindez?Idegileg,lelkileg tönkretesz már az egész,elment teljesen az életkedvem,napi 8 órát dolgozok maszkban,majd hazajövök,majd újra úja újra ugyanaz,munka,haza. Csak ezt látom a hírekben,facebookon,mindenhol emberek egymásnak esve,szidva egymást,oltott oltatlan mizéria…2 éve nincs nyugalmam,és aggasz nagyon a jövőm! Nem akarok így élni. És ettől csak rosszabb lesz! Melyek azok az országok,ahol nem uralkodik ez a nagy baromság?

Olyan válaszolók kíméljenek,akiknek évek után sem nyílott ki a szeme,és csak kötözködni szeretne. Ki hogyan éli meg ezt az egészet?


2021. nov. 18. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Én Németországban élek. Felvettem az oltást és azóta boldogan élem a nyugodt életemet.
2021. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az nekem nem kell.
2021. nov. 18. 18:02
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Oltasd be magad, beszari.
2021. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%

Közép és dél-amerika.

Ott nincs ez a vírus mese, nem is foglalkoznak vele.

Se nem erőltetik az oltást, se a tesztelgetést.

Érdekes módon még mindig élnek,és köszönik megvannak.

Én valószínűleg Dél-Amerikába fogok vándorolni,már gőzerővel nézem a lehetőségeket, országokat.

Ha van pénzed vagy lehetőséged Dél-Amerikát válaszd!

Sok európai jellegű ország van, viszonylag fejlettek, és sok lehetőség van az országokban.Igaz, annyit mint Ausztriában nem fogsz tudni melósként keresni.

2021. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

"Közép és dél-amerika.


Ott nincs ez a vírus mese, nem is foglalkoznak vele."


Biztosan azért vezeti Peru a lakosságarányos globális halálozási listát (amin mi voltunk az elsők még tavasszal) :)

2021. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
De be vannak itt páran feszülve az oltás gondolatától. Bakker, egy szúrás az egész és utána jóval nyugodtabb lehet az életed!
2021. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Oltás kampány nem érdekel,ahogy írtam,ilyen válaszolok nem érdekelnek,akinek nem számít az egészsége,csak “szabad” legyen,az kíméljen meg az észosztásától,mert nem erre vagyok kíváncsi.
2021. nov. 18. 18:53
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
szerintem szenvedj tovább. láthatóan élvezed
2021. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem siman h*lye vagy a temahoz, lehet menni tuncikezni Goooodenydoktorral meg a tobbi 'rendszervalto' szatyrossal. Van megoldas a hisztikedre, csak az neked nem kell mert csak es akkor is es ... es... szabacccsag meg egesseg es genterapia es megolnek a tuskefeherjek meg a rohattgbillgecc... Na, az ilyenek pont azt kapjak, ami jar: karantent, kitiltast minden kozossegi helyrol, korlatozasokat. Kar, hogy veluk egyutt ugye mindenki mas is sziv a veg nelkuli lezarasok miatt.
2021. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Rabasztal, masik bolygot keress.
2021. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!