Kezdőoldal » Utazás » Európa » Észak-Olaszországban gyakran...

Észak-Olaszországban gyakran esik az eső?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan...??? Melyik részen, és mikor...??


A hegyekben igen, a sík részeken kevésbé...

2021. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Igen, főleg mikor ott vagyok, sokallom. Különösen, ha mászom.
2021. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon gyakran! (egy etiópi)

Dehogy, csak elvétve szitálgat kicsit. (egy vietnami)

2021. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van a kérdés relatív, nem voltam pontos

Mondjuk a nagyobb városokban Milano, Torino-ban Budapesthez viszonyítva

Pl. imserősöm Németországban lakik München környékén, na ott nagyon gyakran esik Magyarországhoz képest

2021. nov. 19. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy tipp: ha rákeresel hogy "climate of ..." (... helyén nagyváros neve), találsz táblázatokat átlag, min, max hőmérséklet és csapadék adatokkal havi bontásban.


Rákerestem az általad említett olasz városokra, az évi csapadék mindkét helyen lényeges több, mint Budapesten, (Bp: 592 mm, Milánó: 920 mm, Torino: 981 mm) főleg tavasszal-nyár elején és októberben esik sok.

2021. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért tanultad a statisztikát - valószínűségszámítást, igen, hozzáteszem, a legutolsó szakmunkásképzőben is tananyag - hogy képes legyél a saját életedet érintő kérdésekben döntéseket hozni.

És azért dobtuk össze közpénzből az informatika taníttatásodat, hogy képes legyél alapvető keresésekre. És igen, a magyartanárodat is épp ezért fizettük. Hogy alanyt állítmányt egyeztetve guglizzál is.

A pénz nem ment jó helyre.

2021. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!