Kezdőoldal » Utazás » Európa » Írsz nekem egy olyan helyet...

Írsz nekem egy olyan helyet Europában ahova eljutottál és azt gondoltad ott helyben, hogy az egy olyan hely a világon amit minden embernek látnia kéne? amit megláttál és megborzongtál. egy rővid indoklást kérek.

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 10:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Embalse del burguillo, Spanyolország

Gyönyörű, hatalmas tó, egyik oldalán hegyek, másik oldalon óriási homokkövek labirintusa, egy pici, elhagyatott vár az egyik domb tetején a sziklák között elrejtve, tiszta kék víz. Februárban voltam, úszni is lehetett a tóban, plusz bejárni és felfedezni a környéket, néhol kissé kockázatos sziklamászásokkal. Egyik kedvenc helyem lett.

2021. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úsztam a Bledi-tóban. A tájat nagyon hasonlóan írnám le ahhoz, amit az első válaszoló írt.
2021. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
meglepőt mondok: Budapest panorámája: egy nagy folyó a város közepén és rögtön a folyó partján egy hegy (sőt kettő) a várral + Citadellával + szecessziós stílusú városmag kevés városban van.
2021. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Tordai sóbánya, Erdély. Előtte jártam már a Wieliczka-i sóbányában Lengyelországban, de a Tordai szerintem messze felülmúlja.
2021. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Barcelona. A hangulata, fekvese (tengerpart) nagyon klassz. Azonkivül a Gaudi altal tervezett epületek különlegesek.


Vagy Portugalia, Lissabon vagy Algarve, speedboottal a tengerröl nezve a fantasztikus öblök, sziklaformak.

2021. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A Meteorák Görögországban.
2021. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Szarajevó mindenképp ilyen, remek város, vallási és etikai keveredés, 5 méterenként valami izgalmasba botlik az ember és méltatlanul alulértékelt hely.


Csernobil nem való mindenkinek, de akit kicsit is vonz, az menjen.


Óriások útja Észak-Írországban. Lenyűgözően szép része a világnak.


Killarney. Ha Új-Zélandra nincs pénze az embernek, akkor szerintem ez a legközelebbi ahhoz hasonló élmény.


Moszkva, Vörös tér. Ez talán nem igényel különösebb magyarázatot.


Tiraszpol főutcája. Az Szovjetunió itt felejtett darabja, akit kicsit is vonz Kelet-Európa, ne hagyja ki.


Bármelyik híresebb berlini bulihely. Nem vagyok techno rajongó, de élménynek végtelenül egyedi.


Az Anthony Quinn-öböl Rodoszon. Az egyik legszebb tengerpart Európában.


Isztambul, az egész város, mindenestől, Hagia Sofiaval, kompozással, kávéházakkal, bulinegyedekkel.


A francia riviéra és a környékbeli falvak.



Sorolhatnám napestig.

2021. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
A Citadelláról a Dunakanyar látványa.
2021. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
Cat
2021. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Mont Blanc teteje.
2021. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!