Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországba mennék pár...

Olaszországba mennék pár napra, milyen feltételek vannak?

Figyelt kérdés

láttam a beutazásos oldalt, de nem igazodtam ki rajta.

megkaptam már a második pfizert januar 4.en , azt irtak h 14napnak kell eltelnie. Ezutan pcr rel karanten nelkul lephetek be? jol ertelmezem?


2022. jan. 10. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
3 oltás utan nem kell pcr!
2022. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

wow!! ezt sehol nm lattam irva még, gondolom itt is kell a 14nap , meg a masodik oltas utan is kell varni h megkaphasd...

de en kb 1-2heten belul mennek vagy ahogy letelik a 14 napom

2022. jan. 10. 22:26
 3/8 A kérdező kommentje:
kell nekem is ez a greenpass?
2022. jan. 10. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Kell greenpass és pcr vagy antigén teszt is, egy kattintás hogy megtalald a belépési felteteleket.....
2022. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
green pass igenylese ezt beirtam es az unios covid kartyat adta ki? most akkor mivan?
2022. jan. 10. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Töltsd le az EU-s alkalmazást (nem tudom, olasz van-e...), és abba töltsd fel az itthon kapott igazolásod QR-kódját.


Mi ausztriába járunk, simán letöltöttük még tavaly az osztrák oldalakon elérhető green passt, és ott vannak az igazolásaink.

2022. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

google-fordítóval, de itt van magyarul az olasz lehetőségek a green pass-hoz...


[link]

2022. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mar megvan a greenpass koszi :)
2022. jan. 11. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!